1. החולמים

אומרים שרושם ראשוני קובע הכול. אצל אווה גרין זה בהחלט נכון: הפצצה הצרפתייה הפגיזה בתפקיד קולנועי ראשון בסרט הפרוקבוקטיבי "החולמים" של ברטולוצ'י, וסצנות העירום הנועזות שלה נחקקו בזכרון לנצח. הבמאי האיטלקי נתן הזדמנות בשנת 2003 לשחקנית חסרת הניסיון, בסרט בו חקרה את מיניותה בדרכים פרובוקטיביות שרק קולנוע אירופאי נועז יכול להציג. אהבה ממבט (מבטים) ראשון.

אין תמונה
זה מפריע לך אם אני אשב על השולחן?

2. אלגנטיות מעל לכל

אפרופו אירופה - יש לה את השיק של היבשת הישנה, קלאסה מובנית שמתבטאת בכל נים ונים בגופה, מבטה, ודיבורה. היא בכלל בלונדינית, אבל צובעת את שיערה בחום סולידי שצועק "אלגנטי" מאז גיל 17.

אווה גרין
אלגנטית, כבר אמרנו?

3. המבטא

היא בי-לינגואלית (זה אומר שהיא שולטת בשתי שפות, תרגיעו) ודוברת אנגלית וצרפתית מושלמת - גרין הצרפתייה בחרה ללמוד מגיל צעיר בבתי ספר בריטים ואמריקאים, מה שהתברר כבחירה נבונה להמשך הקריירה. למרות שכמעט אין זכר למבטא, הקמצוץ שנשאר מספק את החושניות והסקס אפיל שגורמים לכל גבר לעשות כדבריה.

אווה גרין
אתם שומעים את המבטא?

4. הגנים

אמא שלה לא פרייאית בעצמה. מרלן ג'וברט (Marlène Jobert) היהודייה (כן, זה הופך גם את אווה גרין לאחת משלנו) נולדה באלג'יר, שיחקה במספר לא מבוטל של סרטים בצרפת, ונחשבה כוכבת יפיפייה, שלא נרתעה מקצת עירום ופרובוקציה בעצמה.

אווה גרין
זאת אמא שלה, לא היא, כן? רק בודקים עירנות

5. עירום

על החולמים כבר דיברנו, אבל מאז הספקנו להציץ בקימורי גופה הנפלאים מספר פעמים נוספות, ולמעשה קשה למצוא סרט בהשתתפותה בו היא נשארת לבושה לכל אורכו. למרות שהיא מספרת על עצמה שהיא ביישנית, היא טוענת שלא תהסס להתפשט שוב אם זה כתוב בתסריט. גם אנחנו שלחנו לה משהו קטן שכתבנו, נראה מה הסוכן שלה יגיד. 

אווה גרין
אווה גרין

6. נערת בונד

היא הייתה נערת בונד. והרבה יותר מזה - בקאזינו רויאל שיחקה גרין את וספר לינד, מרגלת קטלנית כמעט כמו הכוכב עצמו. היא משחקת את התפקיד בעוצמה, ומצליחה לסחרר את 007 בצורה מאוד לא אופיינית לו. בקיצור, היא אחת מבנות הזוג הזכורות ברשימה הלא נגמרת של המרגל הבריטי. 

7. היא אחת מאיתנו

היא גורמת לתכונות שליליות להשמע טוב, וזורקת משפטים שנשמעים כמו משהו שאנחנו היינו אומרים (אם היינו צרפתים. ונשים. לא משנה, הבנתם את הכוונה): "אני לא דוגלת במשטר כושר מסויים. אני צרפתייה ואני עצלנית, כלומר - אני מעשנת ולא מתעמלת". העצלנות מעולם לא הייתה סקסית יותר.

אווה גרין
גורמת לתכונות שליליות להראות סקסי

8. בחירת לבוש

המחשוף הבלתי אפשרי בפרסומת לבושם של כריסטיאן דיור משנת 2007. וכל מלה מיותרת:

9. תו איכות

כבר אמרנו את זה בגרסאות שונות, אבל עדיין - היא איכותית. תחילת דרכה הייתה בתאטרון, והיא אפילו הייתה מועמדת לפרס חשוב בצרפת. היא מנגנת על פסנתר וחליל, ואפילו הלחינה מספר יצירות. אם כל זה לא מספיק היא התעניינה בצעירותה באגיפטולוגיה, ולמדה כתב חרטומים. נשבעים שאנחנו לא ממציאים.

אווה גרין
לוהטת בכל מצב. גם ככה.

10. היא הולכת לכבוש את הקופות (אולי)

היא הולכת לככב בהמשך לסרט המצליח "300", שאמור לצאת בקיץ הבא. גרין משחקת סוג של מלכה\אלה (ובצדק) בשם ארטמיסיה, שמשתמשת בקסם הנשי שלה כדי לתמרן את השליט הפרסי ולגרום לו לפלוש ליוון. אנחנו לא מאשמים אותו, אנחנו גם נעשה כל מה שהיא תגיד לנו.

אווה גרין
שמעתי שחץ וקשת זה באופנה
 >> בשבוע שעבר התאהבנו במיה קירשנר