1. היא לא משחקת לפי החוקים של הוליווד

לאחר לידת התינוק היא הכריזה בגאווה שלא תיקח חלק במרוץ המטורף להשלת הקילוגרמים העודפים, כפי שנהוג בעיר הוזהר והחיוכים המזויפים. היא גם מסרבת לסרסר את הילדה החדשה לפפראצי, ולמרות שהיא משתפת פעולה במשחק כשזה נוגע לעצמה – את התינוקת היא משאירה מחוץ לאור הזרקורים.

קירסטן בל אפסקירט (צילום: FameFlynet.com)
חיננית גם בזמן פאדיחות לבוש | צילום: FameFlynet.com

2. תזמון קומי

יש לה כשרון להצחיק ותזמון מושלם שמעניק לה יתרון בולט גם על פני קומיקאים מנוסים יותר. השנינות והקלילות הטבעית והלא מתאמצת מעניקה לה חן כובש, ואין משהו קסום יותר מאישה מצחיקה.

 

קריסטן בל (צילום: Guyism)
תזמון קומי | צילום: Guyism

3. היא גם חכמה

היא התקבלה לאחד ממוסדות הלימוד המובחרים לאומנות של אוניברסית ניו יורק, מה שאומר שמלבד כשרון יש לה גם לא מעט שכל, ואת הציונים הטובים שיוכיחו את זה.

קריסטן בל (צילום: kristen-bell.org)
חכמה ומדליקה | צילום: kristen-bell.org

4. מרובת כישרונות

אז היא שחקנית, אמנית, מצחיקה, וגם זמרת. במהלך הלימודים היא שפשפה את כישורי המחזמר שלה, ויודעת לשיר על במה כמו כל זמרת מובילה אחרת. היא אפילו השתתפה בסרט של דיסני "Frozen" ושרה לכל אורך  הסרט, שהיה שובר קופות מפתיע.

5. היא מעדיפה עירום

עוד בשנת 2005 כשהתראיינה למגזין בשם Jane היא הודתה שהיא מעדיפה לעסוק בפעילויות ללא בגדים. "כשאני בבית לבד אני בדרך כלל עירומה. אני אוהבת להכין ארוחת בוקר עירומה – רק בודקת לפני שהגנן לא בדיוק הגיע". השבוע היא הוכיחה את זה שוב, והצטלמה בעירום למגזין Allure.

קריסטן בל (צילום: אלור)
גם אנחנו מעדיפים עירום | צילום: אלור

6. היא מחושבת עם כסף

מה שאומר שלא נראה אותה מבזבזת חסכונות על יאכטות, קוקאין או סתם דירה ממוצעת בתל אביב – היא מבקרת קבוע במסעדות בזמן הארוחה העסקית, ואפילו מממשת קופונים וכרטיסי מתנה שמציעים דילים. אנחנו בזבזנים, היא חסכנית – נשמע כמו שילוב משמיים.

קריסטן בל (צילום: kristen-bell.org)
חסכנית גם בבגדים | צילום: kristen-bell.org

7. היא מאוהבת בעצלנים

לא, לא אתם – אלא בחיה המופלאה שאוהבת לנמנם ומגיע למהירות שיא של סנטימטר בשעה. כשהתארחה בתכנית של אלן הקרינה סרטון אישי בו בעלה (השחקן דקס שפרד) מפתיע אותה עם החיה, והבלונדינית הקטנה פשוט חווה סוג של התמוטטות עצבים, אבל בקטע חמוד. שווה צפייה, או כמה:

8. מעניינת גם בטוויטר

היא מבדרת את ההמונים גם בטוויטר. מספיק להציץ בדרך בה היא בחרה להודיע על לידת בתה: "השותפה החדשה שלי מחרבנת במכנסיים ולא משלמת שכר דירה... בערך כמו בעלי לפני שהתפכח". מדי פעם היא מקדמת סרט או פרוייקט, אבל עדיין שווה לעקוב אחריה.

קריסטן בל (צילום: David Livingston, GettyImages IL)
החבילה השלמה | צילום: David Livingston, GettyImages IL

9. אין לה בעיה לצחוק על עצמה

האנשים החביבים עלינו עם בעלי מודעות עצמית מפותחת . לקירסטן, לדוגמה, יש עין עצלה – ובמקום להחביא את החולשה היא בוחרת לשתף ולצחוק עליה – מה שהופך אותה כמובן לנחשקת אפילו יותר. חוצמזה, מדובר בטריק מסיבות לא רע בכלל, כמו שאפשר לראות בראיון הבא –

10. היא לוקחת סיכונים

בתור בלונדינית עם נתונים כמו שלה יכלה בל ללכת על הקלף הבטוח, לשחק את השכנה מהדלת ממול לנצח, ובתמורה לזכות באהבת הקהל ולנהל קריירה רווחית. במקום זה היא בחרה לשחק תפקידים מטרידים ולא בהכרח מעוררי סימפטיה, כמו שרה מארשל הבלתי נסבלת מ"קח את זה כמו גבר" (תרגום נוראי) שיצא ב- 2008, והעיתונאית מעוררת המחלוקת ב "המצילה".

קריסטן בל (צילום: Guyism)
מאוהבים. קריסטן בל | צילום: Guyism
>> בפעם הקודמת התאהבנו בג'סיקה פארה