שבוע טוב לכם, אם גם לכם הפייסבוק נראה כבר כמו דה ז'ה וו אחד גדול ובא לכם לשרוף את הזמן במקום אחר, אנחנו מציעים לכם לגלות מהו המאכל המשמין בעולם, איזה שירים יכולים להרוג אתכם ומהו המקום האקסטרים ביותר לעשות בו סקס, והכל במדור אחד עם כותב אחד ו -34 מרשמים פסיכוטיים שונים!

אנחנו נתחיל עם השאלה הראשונה שהשאירו לנו בתגובות, ומשום מה יש לי תחושת בטן שמדובר בבחורה שהחליטה לשאול: "מהו המאכל המשמין ביותר בעולם?"

אם אתם רוצים להאשים אותי בשוביניזם כי הנחתי שמדובר בבחורה אז דבר ראשון, קחו מספר. ושנית, על השאלה חתמה "רויטל," אז שבו בשקט ותעזבו את הבריסטולים עם הסיסמאות לפטר אותי. האמת שקיוויתי שייקח למדור יותר זמן להפוך לעוד תוצאת חיפוש כשמישהו מקליד 'דיאטה' בגוגל, אבל כשאתה לא יכול לנצח אותם - הצטרף אליהם. טוב בואו נדבר מעט מדע: אני לא אוכל לרשום מהו באמת המאכל המשמין ביותר בעולם משום שאם רויטל בוחרת עכשיו לתקוע 150 קילו של גלידת שוקולד צ'יפס בקרטון של מקרר ולקרוא לזה נשנוש  אז סבבה, הנה לכם המאכל המשמין בעולם. מה שנעשה הוא שנתייחס לסוגי מזונות שונים באותה כמות (100 גרם לצורך העניין) ופשוט נבדוק את כמות הקלוריות שהם מכילים, מכיוון שכמות קלוריות גדולה יותר מעידה על אוכל עתיר אנרגיה, מה שיחייב את האדם לעבוד שעות נוספות 'לשרוף אותו' ומכאן שהוא המשמין ביותר. גאוני נכון? דיאטניות כבר חשבו על זה לפניי.

איש שמן אוכל המבורגר (צילום: John Storz)
המבורגר - לא הכי משמין. אבל ללא ספק מועמד חזק | צילום: John Storz

אז נתחיל עם מעט השוואות. מה נראה לכם מאכל עם הרבה קלוריות? טבלת שוקולד עם סמל של פרה עליו? מדבור על 500 קלוריות ל100 גרם. אבל סבבה, ניסיון יפה, עוד ניחושים? שמעתי מישהו מהשורה השלישית חושב על אגוזים? מתוחכם, מקור טוב לאנרגיה, הרבה ספורטאים משתמשים בזה - ואכן ב100 גרם אגוזים מגיעים לאזור ה650 ואפילו 700 קלוריות - תלוי איזה אגוז מדובר. אבל קדימה, תחשבו מחוץ לקופסא.

אם עלה בראשכם שמן, הדביקו לעצמכם מדבקת סמיילי על החולצה. כי שמן, יותר משוקולד, יותר מאגוזים ויותר מכל דבר אחר בעולם הוא המזון בו נוכל למצוא את מספר הקלוריות הגבוה ביותר. ב100 גרם של שמן דגים לדוגמא, שזה כמו חצי כוס רגילה, נצורות 907 קלוריות! כמות שוות ערך לשלושה המבורגרים ממוצעים או כמעט 2 חפיסות שוקולד או מעט יותר ממנת שווארמה בפיתה וכל זה רק בחצי כוס! הזמינו עוד היום!

על השאלה השנייה שלנו השבוע כנראה חשב בחור מתוחכם, מכיוון שבוקר אחד פתחתי את המייל לקבלת הסוגיה הבאה: "אני לא מבין, אומרים שלא כדאי לדבר בטלפון בזמן נהיגה כי זה גורם לאיבוד ריכוז, אבל להאזין לרדיו אפשר גם עם מדובר במוזיקה או דיבורים?! אז מה ההבדל?!, בתודה, ערן איש הרדיו."

שלום לך איש הרדיו, אכן נקודה טובה. האמת שאם נדייק לא אוסרים עלייך לדבר בטלפון אלא מחייבים אותך להשתמש בהתקן שישחרר את כל גופך למען הנהיגה ולא יתפוס לך יד, רגל, עין או כל צורה אחרת בה אתה נוהג לענות לטלפונים. אבל עדיין שאלת שאלה מעניינת, והאמת שנעשו על כך מחקרים כי בסופו של דבר האזנה לרדיו ולמוזיקה היא הפעילות הכי פופולארית בקרב נהגים, באופן מפתיע..

נוהג עם סקסופון (צילום: lazypalace.com)
וזה, מפריע לנהיגה? | צילום: lazypalace.com

אז מה גילו? כמובן שגילו שיש מוזיקה שיכולה להרוג אותך! כי אחרת בשביל מה לערוך את המחקר?! מסתבר שמוזיקה משפיעה על קצת הלב, שזה דיי ברור כשאתה משווה בין זקן בגיל 80 שחובב מוזיקה קלאסית לבין מתבגר בגיל 14 שדופק את הראש בקיר בזמן האזנה לרוק כבד, כששניהם מאזינים למוזיקה האהובה עליהם הלב שלהם דופק בקצב שונה והאמת שזה האפקט שהם מחפשים בשביל להתחבר לאותה המוזיקה.

אותו דבר מתרחש גם ברכב: בניסוי גדול בבריטניה ביקשו ממספר נהגים להאזין לסוגים שונים של מוזיקה לאורך נסיעות ארוכות, ובאמת גילו שנהגים שהאזינו למוזיקה בה הטמפו (מהירות הלחן) הוא בין  BPM 60-80 (מספר פעימות לדקה), נהגו בצורה הבטוחה ביותר מכיוון שגם קצב הלב הנורמאלי פועם באותה המהירות לדקה. אז שירים במקצב שכזה גורמים לנו להיות ערניים לכל מה שקורה בכביש אבל עדיין לא ערניים מספיק בשביל להצמיד את הרגל לדוושת הגז לדמיין שאנחנו בGTA. מנגד, הניסוי גילה שנהגים שהאזינו לרוק כבד ומהיר או למוזיקה אלקטרונית על אסיד שקצב הטמפו היה הרבה מעל קצב הלב הנורמאלי באמת נהגו מהר יותר ובחוסר זהירות, לקחו החלטות מסוכנות על הכביש ועוד כל מיני דברים שיכולים להרוג אותך.

אז כן, בנסיעות ארוכות כדאי להתאים את המוזיקה לקצב הלב, בין השירים הבטוחים ניתן לשמוע, בתרגום חופשי כמובן, את 'רקדנית קטנה' של אלטון ג'ון ו'תבכי לי נהר' של ג'סטין טימברלייק. אגב, קבוצת הסיכון הגדולה ביותר שהניסוי גילה היא נשים נוהגות שמאזינות למוזיקת היפ הופ. אז פעם הבאה שאתם יוצאים ממסיבה ואיזו סאבלימינאלית מציעה לכם טרמפ, סעו עם הבחור ששתה.. (סתם! לא.. אל תשתו ותנהגו, אנחנו מדור חינוכי אבל בצורה מעוותת ממש, סבבה?

ואת השאלה האחרונה שלנו לשבוע זה שוב קיבלנו ככל הנראה ממתבגרים שמעיזים לשאול את מה שכולנו רוצים לדעת תכלס: מהו המקום האקסטרים ביותר בו צילמו סרט פורנו?

אין ספק שההורים שלי גאים בי יותר ויותר מכל תשובה שאני מספק.. אבל אתם ביקשתם לדעת ואני רק עושה את העבודה שלי. אגב, היות ועוד שניה נדבר פה על פורנו אקסטרים, אני חושב שרוב תשומת הלב שלכם ממוקדת בפסקה הזו ולכן אני רוצה לנצל ניצול ציני ולספר לכם שהמדור פתח עמוד פייסבוק מיוחד משלו, עדיין בחיתולים אבל שם אין צנזורה ואני יכול לעשות מה שאני רוצה, אז הצטרפו לקהילה הגזעית שלנו, מחלקים חולצה ותקליט! קבוצת הפייסבוק של אני רק שאלה!

לענייננו: פורנו אקסטרים הוא ענף עולה בשנים האחרונות, ואנחנו יכולים לראות זוגות עושים את המעשה האסור בכל מקום, כולל צלילות עומק עם בלוני חמצן. אבל מה נחשב להכי אקסטרים? לפני כשלוש שנים, זוג כוכבי פורנו צעירים שרק רצו להתפרסם ולעשות כותרות חשבו מהי הדרך הטובה להשיג אותן, אחרי שרעיון הר הגעש הפעיל כנראה ירד מהפרק נזכר הזכר בצמד שהוא גם מדריך צניחה חופשית, אז הוא תפס את הכוכבנית הצעירה, חיבר אותה אליו ברצועות המצנח ובעוד דרכים שאני לא אפרט כאן, עלו על המטוס ערומים לחלוטין, התחילו לחמם גם את המנועים שלהם בנוסף למנועי המטוס ובשיא גובה קפצו ממנו תוך כדי שהם עסוקים במצווה ידועה.

התכנית הגאונית עבדה להם והם הצליחו להגיע לכותרות של כמה וכמה מהדורות חדשות בארה"ב יחד עם מיליוני צופים, אבל לא כולם חשבו שזה היה רעיון כל כך גאוני, נתחיל מבעל מועדון הצניחה שפיטר את המדריך הערום לאחר שהוא גרם נזק לשם המועדון ואפילו הרשויות של ארה"ב חשבו לתבוע את זוג הכוכבים הצעירים באשמת עשיית מעשה העלול להסיח את דעתו של הטייס, מסתבר שזו עבירה פדראלית בארה"ב.. בכל מקרה, את הגרסה הלא מצונזרת ניתן למצוא במסדרונות האינטרנט, אבל אל תלחצו אם אתם מתחת ל18, כן?! כי אנחנו נספר להורים שלכם. בקשר לגרסה המצונזרת, תכלס לא רואים שם כלום חוץ ממצנח.

יש לכם שאלה שלא נותנת לכם לישון בלילה? תתחילו לשתות וויסקי! אם גם זה לא עוזר, אתם מוזמנים לשלוח לי את השאלות שלכם במייל men@mako.co.il, אפשר גם בפייסבוק, או פשוט השאירו אותה פה למטה בתגובות ואני כבר אדאג למצוא לכם את התשובה.