בנות ברפובליקה הדומיניקנית (צילום: blogspot.com)
תמונה שגרתית מפאב ברפובליקה הדומיניקנית. שמור לנו כרטיס | צילום: blogspot.com

מחקרים שנעשו לאחרונה טוענים שהגיל הממוצע בו גברים מתחתנים הולך וגדל (מתקרב ל-30, במקרה ותהיתם). מבחינתך זה אומר שני דברים: אחד, אתה לא צריך להרגיש רע עם עצמך שאתה ממשיך עם חיי הרווקות הפרועים שלך. שניים, יש לך יותר זמן כדי ללכת ולעשות את חיי הרווקות שלך פרועים אף יותר. איך עושים את זה? בשלושה שלבים. קודם עליך להחליט עם עצמך מהו התחביב הגברי האהוב עליך – אלכוהול, סיגרים, הימורים, מכוניות או סקס. אחרי שהבנת את זה תמשיך ותקרא את רשימת הערים בהן כל גבר חייב לבקר, אותן מיינו לפי הנושאים שזה עתה ציינו. לבסוף שלוף את הארנק וקנה לעצמך ואולי לאיזה חבר טוב כרטיס. וזכור את העיקרון המנחה: חיים רק פעם אחת.

הקאריביים, הרפובליקה הדומיניקנית: יותר סקס מתאילנד

אנחנו מציעים את היעד הראשון שלנו בשביל להעביר לך מסר פשוט: תעזוב את התאילנדיות בשקט. די, כמה אפשר? אנחנו רוצים להכיר לך את הרפובליקה הדומיניקנית, חצי אי בקאריביים אשר ידועה בכל העולם כאחת מהמדינות עם תיירות המין המפותחת ביותר. בכל מקום באי תוכל למצוא עשרות מועדונים אשר במחיר הכול כלול אתה תיכנס, תאכל, תשתה וגם תכיר בחורה שתשמח לבלות איתך את הלילה. רק עשה טובה ותביא אמצעי מניעה מהבית.

האוונה, קובה: הסיגר ואתה

הוואנה, קובה (צילום: mako)
האווירה הנכונה, הסיגר הכי איכותי בעולם. האוונה | צילום: mako

ברשימת ה-to-do של כל גבר ישראלי ישנו סעיף קטן שלא מעניקים לו משמעות גדולה מדי והוא עישון סיגר. לרוב זה קורה או כשאתה צעיר מדי ובא לך להתלהב עם החברים במסיבת הכיתה או כשכבר מאוחר מדי ומישהו מגיש לך סיגר ואומר לך "מזל טוב, מהיום אתה אבא". בכל מקרה אנחנו מציעים לך לקחת את הזמן שיש לך עכשיו בידיים ולטוס לקובה, בירת הסיגרים העולמית. שם תוכל באמת ללמוד על תרבות הסיגר והעישון ולהתענג על סיגר מטבק אמיתי ולא איזה קרטון חום ממולא שמוכרים לך בפיצוציות מובחרות ברחבי הארץ.

בלגיה, כל מקום בבלגיה: עירום בלי הגבלה

נשמע לך מוזר בלגיה ברשימה שלנו? חכה שתגיע לסעודיה. אבל תאמין לנו, לבלגיה צריך להיות מקום של כבוד אצל של כל גבר בין הגילאים 12-120. למה אתה שואל? בגלל המנזרים העתיקים שמבשלים בהם בירה עוד מימי הביניים? לא הפעם. הפעם יש לנו משהו טוב יותר, אתה בטח לא יודע את זה, אבל בלגיה היא המדינה היחידה בעולם בה אין חוקי צנזורה על פורנו. או במילים אחרות כל דבר שאתה יכול לדמיין, כל עוד הוא בהסכמה של שני הצדדים, אתה יכול לעשות ולצלם למזכרת.

לאס וגאס, ארה"ב: אורגזמה של הימורים

לא רצינו להישמע בנאליים אבל אתה חייב את זה לעצמך. לפחות פעם אחת בחיים להגיע למקום הנפלא הזה עם האורות המנצנצים ורשרוש הכסף מכל פינה, לנסות להביא את המכה ולהרגיש כמו ווינר. אז נכון שרוב הסיכויים שלא תצליח, ונכון שתפסיד הכול במשחקון הראשון ויישארו לך בכיס רק דולר וחצי למכונות המזל ותצטרך לחזור למלון ברגל. אבל תמיד קיים הסיכוי שלא. שמענו על כאלה שזה אפילו קרה להם.

לאס וגאס (צילום: ericsphotography, Istock)
עושה לנו טוב רק לראות את השלט | צילום: ericsphotography, Istock

פילזן, צ'כיה: בירה. הרבה בירה

עם כל הכבוד לאוקטוברפסט בגרמניה ולפסטיבל הבירה האמריקאני בדנבר, אלופי העולם האמיתיים בשתיית בירה הם הצ'כים, שלוגמים בממוצע 160 ליטר בירה בשנה. אז אנחנו חושבים שכדאי שתלמדו מהטובים ביותר אז קפצו לצ'כיה, שם יש יותר סוגי בירה ממה שהקיבה שלכם יכולה לעכל. אנחנו יכולים להבטיח טיול מהנה שכנראה לא תזכרו ממנו כלום. אגב, אם אתם שואלים למה דווקא בעיר פילזן, זה בגלל שבה הומצאה שיטת הייצור פילזנר, השיטה שמביאה לנו את בירת הלאגר שמהווה 90 אחוז מהבירות שמיוצרות כיום בעולם. דע מאין באת וכל זה.

פילזן, צ'כיה
אפילו יפה שם. פילזן, צ'כיה

ג'דה, סעודיה: פקק של למבורגיני

סעודיה ידועה בכך שלא חסר לה נפט, שמש וכסף. אי לכך ובהתאם לזאת החליטו התושבים בעיר הספציפית ג'דה לטפח תחביב חדש. כל אזרח שחש כי מגיע לו קונה לעצמו למבורגיני. כתוצאה מכך, אם תהלך ברחובות העיר תוכל לראות שהיא מוצפת בעשרות רכבי למבורגיני שלרוב אוהבות לנוח אחת ליד השני כל עוד בעליהם החברים ב"מועדון הלמבורגיני" מתענגים על איזו כוס קפה. התופעה מושכת צלמים ואוהבי מכוניות מכל העולם והעיר זכתה לכינוי "בירת הלמבורגיני העולמית" ולך נותר רק לטייל ולהזיל ריר על המדרכה.

אמצע שום מקום, אלסקה: דובים והתבוננות פנימית

לפני סיום אסור לנו לשכוח שכל גבר אמיתי צריך לעיתים קצת זמן לבד, התבודדות לצורך חשיבה מעמיקה על דברים שלא נוכל לכתוב פה מכיוון שגם נשים קוראות את הכתבה הזו. בשביל זה אנחנו ממליצים לך לנסוע לאלסקה, לעיירה נידחת שרגל אדם בקושי נגעה בה, אולי קר מעט, אבל זה המקום לשקט שלך, כמה ימים שם ואתה ממלא מצברים לעוד עשרים שנה של עבודת גברים קשה. רוצה סיבה יותר גברית כדי להגיע עד אלסקה? ממליצים לך לקרוא את " דם, דובים ואפס מעלות: כך הפכתי לגבר אמיתי באלסקה".

king's fishing trip 022 (צילום: טל פסס)
חופשת ציד באלסקה. נכון אתה מרגיש קצת פחות גבר עכשיו? | צילום: טל פסס

תל אביב, ישראל: הכול מהכול

בסופו של יום ובשורה התחתונה אין כמו הבית, והפעם יש לנו גם הוכחות לזה. תל אביב תופסת תאוצה במפה העולמית עם חיי הלילה הצעירים והתוססים שלה, והיא מהערים בעלות שיעור הרווקות מהגבוהים בעולם. לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2012 71 אחוז מהנשים בגילאי 25-29 בתל אביב הן רווקות. אז למה אתה מחכה? שים איזו חולצה יפה ותפוס מונית.

>> מרומניה עד קולומביה: חמישה טיולי גברים שאתה חייב לעצמך