נתאי הוד - הפגנת זוגיות מהרגע הראשון: גם רווקים, גם רווקות

אפרת ונתאי
אפרת ונתאי במסיבה המשותפת. החיסרון היחיד: כל הארגון נופל עליך

"אני החלטתי ללכת על משהו קצת אחר", אומר נתאי. "רציתי שהמסיבה שלי תהיה יותר משוחררת, קלילה, פחות מחייבת". נתאי החליט לשבור את התפיסה לפיה מסיבת רווקים היא לבחורים בלבד, והחליט לעשות יחד עם אשתו לעתיד, אפרת, מסיבת טרום חתונה – קומזיץ על החוף עם החברים של שניהם.

"מסיבת רווקים רגילה עושים עם החברים הכי טובים, ומניסיון עבר נהיה בלגן עם הניסיון לקבוע תאריך שיהיה מקובל ומתאים לכולם. כבר ראיתי פעמים שמסיבות רווקים התבטלו בגלל זה. אני החלטתי שאני לא רוצה שזה יקרה לי. נעשה מסיבה גדולה, וככה גם אם לא כולם יוכלו להגיע, עדיין יהיו מלא אנשים ויהיה שמח". נתאי הוסיף ואמר, שגם החיבור בין החברים השונים, טרם החתונה, היה מוצלח. "כך יצא שבערב החתונה, כל החברים הכירו, ויצרו חבורה אחת גדולה שהשתוללה על רחבת הריקודים".

ממליץ לאחרים? "אני ממש נהניתי, אבל יש חיסרון אחד: את הארגון לכזה אירוע גדול אתה לא יכול להפיל על אף אחד חוץ ממך, כך שבמהלך האירוע הייתי די המארח, אבל עדיין בשבילי זו הייתה הבחירה המושלמת".

ערן קרפן - לפי המסורת: פלייסטיישן, חשפנית ואלכוהול

מסיבת רווקים
"חשפנית ואלכוהול חייבים להיכלל בכל מסיבת רווקים" (תמונת אילוסטרציה) | צילום: lisegagne, Istock

"בגדול, היינו 12 חבר'ה, ובאנו לפרוק, להשתחרר, לחגוג. באנו לעשות כיף, אחרי הכול זו מסיבת רווקים. התכנסנו כולנו בבית של אחד החברים שהיה גדול מספיק בשביל להכיל את כולנו. על הארגון היו אחראים שלושה מחבריי הטובים, שידעתי שגם בלי שאני אגיד להם מפורשות מה אני רוצה, הם כבר יבינו וידאגו שהערב יתנהל כמו שצריך.

הפלייסטיישן ליווה אותנו כל הערב, כמה מהחבר'ה הביאו שלטים נוספים, כך שיכולנו לשחק במקביל. כמובן, שלאורך כל הלילה היה אלכוהול ובשרים ועוד אלכוהול. השיא של הערב, איך אפשר אחרת – החשפנית. אין שום סיבה להרחיב, היה מעולה. בדיעבד, גיליתי שגם היה אמור להיות פוקר, אבל כנראה שלא היה בכך כבר צורך...."

ממליץ לאחרים? "את המסיבה אפשר לסכם בשלוש מילים: אלכוהול. פלייסטיישין. חשפנית. שלושה מרכיבים שחייבים, לפי דעתי, להיכלל בכל מסיבת רווקים ראויה, כי זאת המשמעות של מסיבת רווקים – להשתחרר. בבית של חבר זה הכי נוח, כי ככה יש לנו את כל הדברים שאנחנו אוהבים ולא מוגבלים למה שיש בפאב או במועדון. בנוסף, אפשר להישאר כמה זמן שרוצים, ועובדה שהערב נגמר רק כשהבוקר כבר עלה".

>> מה חתנים לובשים? חמישה חתנים מספרים על בגדי החתונה שלהם

צור בראנט - באקסטרים: מסע אופניים לקץ הרווקות

מסלול מים
עם כל החבר'ה, בטיול אחד אחרון לפני השחלת הטבעת. צור בראנט

"אנחנו בחבר'ה לא נוהגים ללכת למועדוני חשפניות, אנחנו נוהגים לעשות דברים קצת יותר מיוחדים. אמנם בארגון של מסיבת הרווקים שלי לא הייתי שותף, אבל הפורמט מוכר ומנצח.

מסיבת הרווקים החלה בליל חמישי, יצאנו כ-25 חבר'ה לרכיבת אופניים לילית שבסיומה קינחנו בארוחה בבית הוריי. משם התפצלנו, רק בשביל להיפגש למחרת בבוקר. למחרת, עלינו בחזרה על האופניים עד שהגענו למסלול מים בצפון. כמובן, שהמסלול כלל עצירות לארוחת בוקר וצהריים, בערב הגענו ליער שבאמצעו ישנה בקתה. הבקתה ממוקמת באמצע שום מקום והכול היה לרשותנו. היה קיץ וחם, אז לא הייתה בעיה של מקום, וחלקנו בכלל החליטו לישון בחוץ. בערב זה התקרב מעט יותר למסיבת רווקים מקורית; היו בשרים ואלכוהול, ואפילו אחד מהחבר'ה הוא שף מקצועי, כך שהארוחה הייתה איכותית ומפנקת".

ממליץ לאחרים? "בשבילי זו הייתה מסיבת הרווקים האופטימלית, אבל זה אני".

אדי ליבוביץ' - אכול ושתה כי מחר אתה נשוי: אלכוהול ובירה

אדי בחר להציע לאשתו, אוולין, אותה הכיר ב-JDate, נישואין במסעדה - מכאן שזה לא כל כך מוזר שהמיקום הנבחר למסיבת הרווקים הייתה באחר הברים הפופולריים בתל אביב.

"החברים הם אלה שבחרו את המקום, אני מבחינתי רק רציתי לחגוג ולא כל כך עניין אותי איפה ומה בדיוק יהיה שם. המקום הנבחר היה בר גאנה, מעל גן העיר בתל אביב, שנחשב באותה התקופה לאחד הברים המוכרים, זו גם הייתה הזדמנות מצוינת להראות לחברים שלי מהלימודים בחו"ל קצת את חיי הלילה בתל אביב. בסך הכול היינו 15 איש והערב די ניהל את עצמו – המוזיקה הייתה טובה, האווירה משוחררת והאלכוהול זרם. את הערב סיימנו באחת מההמבורגריות בעיר."

ממליץ לאחרים? "תראי, אין מסיבה אידיאלית, שכל אחד יעשה מה שהוא אוהב. לי המסיבה התאימה. היה כיף, נהנינו, אבל בסך הכול אנחנו ילדים טובים. מה שטוב בלעשות את המסיבה בבר, זה שהערב מנהל את עצמו, אין מישהו שבעמדת המארגן וכל האחריות עליו, כולם יכולים ליהנות. בסופו של דבר, בערב היה הכול – אלכוהול, חברים ובשר. מה צריך יותר?"

>> חתונת השנה: לנה ומעיין מתחתנים ואתה יכול לבחור איך הם יעשו את זה