מלמד אותה טניס (צילום: istockphoto)
יופי, עכשיו תשאירי את המבט על הכדור ותתעלמי מהבליטה על הירך שלך. זה שום דבר | צילום: istockphoto

בינינו, כל הקטע הזה של לקחת אותה למסעדה ואז לסיבוב בטיילת זה טוב ויפה, אבל אם היא לא זורמת, רחוק אתה לא תגיע בדייט הזה. לראות סרט ישיג לך מקסימום חיבוק או יד על הברך שלה, ללכת לים יפתור את העניין החזותי אבל לא הרבה מעבר לזה, והפאב הסטנדרטי יעשה לשניכם ראש טוב, אבל אם היא לא שתיינית גדולה אתה יכול מראש להנמיך את הציפיות שלך. אז מה כן? שמחים ששאלת. הנה חמש הצעות לבילוי לא סטנדרטי שיקרב אותה אליך, אפילו אם זה לא מה שהיא תכננה כשבאת לאסוף אותה.

תקרב אותה אליך במיומנות ספורטיבית: אפקט המדריך

בספורט יש כמה ענפים שנותנים לך את האפשרות להתקרב לבחורה ולעשות לה מעיין דוגי סטייל חוקי למהדרין. אחד מהם הוא סנוקר. כולנו מכירים את המוב המפורסם שבו הגבר בא להדגים לבחורה כיצד לשחק נכון. כל מה שאתה צריך לעשות זה לבוא מאחוריה באלגנטיות ולהיכנס לתנוחה: יד אחת על המותן שלה בשביל היציבה הנכונה, יד שנייה עוטפת אותה לעבר המקל שלה. לשימוש יעיל באפקט המדריך צריך לזרוק בדרך כמה מילים מרשימות כמו: "מבט על הכדור", "פוקוס" ועוד כמה מילות חארטה שהפרשנים ביורו ספורט משתמשים בהן והופס, בלי לשים לב יצרת מגע ואינטימיות.

מלמד אותה ביליארד (צילום: Karen Mower, Istock)
לא, אל תסתכלי עליי, מצחיקולה. תתרכזי בכדור | צילום: Karen Mower, Istock

אם אתה לא חובב סנוקר או פול יש עוד כמה ענפי ספורט שיכולים לעשות בשבילך את העבודה ולייצר עבורך את אפקט ההדרכה: מיני גולף וטניס הם שניים כאלו. גם פה אתה על תקן המדריך המוסמך שנצמד מאחור ומסביר לה כיצד יש לשחק את המשחק. העיקרון דומה: "מבט על כדור" תאמר בסמכותיות בזמן שאתה אוחז ביד אחת את המותן שלה וביד השניה את המחבט. עובד כמו קסם.

תגרום לה לצחקק כמו ילדה קטנה: משחקי קופסה

חברים, אל תזלזלו בכוחם של הפאזלים והדומינו – לעבדכם הנאמן זה הציל פעם אחת מערכת יחסים מאוד רעועה. הבחורה איבדה עניין עד שנשלף הפאזל – והיא ישר קפצה בהתלהבות. משהו בפאזל החזיר אותה אחורה לילדות והקנה עוד חודש נוסף של זוגיות פורה.

משחקים ביחד שח (צילום: istockphoto)
תקשיבי, יש לי רעיון חדש: סטריפ-שח | צילום: istockphoto

הסוד של משחקי הקופסה הוא שהם משיגים אינטימיות חזקה ותמימה. יש משימה לפתור יחדיו ונוצרת תחרותיות מדומה. למשל המשחק שבו צריך לדוג דגים מסתובבים – הקרב על הדג מייצר תחרותיות שאוטומטית מביאה למריבות טיפשיות שבנות מתות עליהן ומשם המתח המיני והאינטימיות הם השלבים הבאים. המשחק של הדגים המסתובבים הוא מתכון בטוח להמיס כל ביצ'ית קרת לב בשטח – רק תשלוף את הקופסה ותראה איך היא קופצת: "וואו כמה שנים לא שיחקתי בזה". כנ"ל גם לגבי משחק הזיכרון ודומינו. מונופול גם יכול ללכת טוב – במיוחד לאלו שנכנסים לכלא ומבקשים מהגברת ביקור התייחדות.

נצל את הבלתי צפוי: גורם ה-X

כל דבר יוצא דופן ולא צפוי שזוג עובר ביחד מעלה את רמת האינטימיות באופן אוטומטי. כמובן שקשה לתכנן משהו לא צפוי, אבל כדאי לדעת איך לנצל מקרה כזה כשהוא מגיע. למשל, אנוכי נעצר בעבר על ידי המשטרה יחד עם חברתו – ועד היום אני סבור שהתמונה שלי ושל השוטר מתווכחים על גובה הקנס הדליק את חברה שלי וגרם לה להסתכל עליי במבט של 'יואו איזה עבריין מסוקס'. אחרי זה צחקנו על המשטרה והתנשקנו בלהט של שני פורעי חוק. או למשל חבר טוב שלי, שיצא עם מישהי שהקיאה לידו בדייט הראשון. הבחור לא התבלבל ומיד קנה לה בקבוק מים ומגבת. אחרי כמה שנים הם נפרדו – אבל היא עד היום שומרת את המגבת לזיכרון.

בקיצור, בפעם הבאה שאתם בדרך לבילוי ויש לך פנצ'ר, במקום להתבאס נסה לנצל את האירוע הלא צפוי הזה לטובתך: למשל, תדאג למרוח את עצמך בפיח ולא תהיה לה ברירה אלא להזמין אותך אליה כדי שתרביץ איזו מקלחת טובה. משם אתה כבר תסתדר.

תקפיץ לה את האדרנלין לרמות שהיא לא הכירה: פעילות אקסטרים

אופנוע ים, בילוי זוגי (צילום: dstephens, Istock)
למתקדמים: זה הזמן להפוך את האופנוע, לסחוב אותה לחוף ולבצע בה הנשמה מפה לפה | צילום: dstephens, Istock

אם שום דבר לא הולך, הגיע הזמן לנקוט באמצעים דרסטיים. זה המקום לקפוץ יחד עם הבחורה ממטוס בצניחה חופשית, לעשות באנג'י או לצלול עם כרישים. האדרנלין והחוויה של כמעט מוות יוצרים אינטימיות – וזה בדוק: אפילו החוקרים אומרים שהאדרנלין שמשתחרר בגוף מחוויות כאלו הוא תחליף נהדר לסקס, כך שפעילות אקסטרים מטורפת תהיה חייבת לייצר את הקרבה שאתה כל-כך מחפש. בכל זאת, מה יותר קרוב מאשר כמעט למות ביחד. אם זה עדיין לא עוזר – משהו במערכת היחסים הזאת לא עובד ועדיף לוותר.

תפעיל את הנשק הסודי: אימא שלך

זה הטריק העתיק ביותר בספר, אבל הוא תמיד עובד: תביא אותה לארוחה עם ההורים – רצוי בהפתעה, כדי שלא תבוא מוכנה. הסביבה הביתית, החיבוק החמים של אימא שלך, בדיחות הקרש של אבא שלך – כל אלה יגרמו לבחורה שלך להרגיש מספיק בנוח כדי לפרוש איתך באופן טבעי לאחד החדרים בבית ולהראות לך עד כמה היא אסירת תודה שאתה מספיק מעריך אותה כדי להפגיש אותה עם ההורים שלך. מה שכן, הפעילות הזאת מגיעה עם אזהרה: אל תפעיל את הנשק הסודי אלא אם כן אתה סגור שאתה רוצה יחסים ארוכי טווח. מדובר בנשק קטלני ורצוי לשמור אותו לעיתות חירום בלבד.

>> אין לך כסף? קבל: ארבע הצעות לדייט שלא יעלה יותר מעשרה שקלים