אין תמונה
עכשיו אין שום מצב שנתנשק בחצות

בכל שנה, גם בסוף 2012 הזמין המגיש הוותיק של CNN, אנדרסון קופר, את הקומיקאית הג'ינג'ית קתי גריפין (52) לערב שידורי הסילבסטר. אנדרסון יודע מה הוא עושה - לגריפין אין מעצורים, כפי שכבר הוכיחה בשנים עברו בהן התפשטה ונשארה עם חזייה בקור המקפיא של ניו יורק. אך הפעם חיכתה לאנדרסון הפתעה שספק אם אפילו הוא ציפה לה.

האווירה התחממה לאחר שאנדרסון סיפר על כך שהגולשים בטוויטר טוענים שהוא צוחק יותר מדי מהבדיחות של גריפין. בתגובה, גריפין הציעה לדגדג לו את "השק". אנדרסון ניסה לצאת מזה ואמר שאין לו שום שק של מתנות, מה שרק הרים להנחתה לגריפין - שהכריזה שהשק שלו הוא המתנה לחג המולד.

שעתיים אחר כך, גריפין עלתה מדרגה. קצת אחרי חצות השידור עבר לכתב אחר שסיקר אירוע מקומי בו התושבים נוהגים לנשק פסל בצורת סרדין. כשהמצלמה חזרה לגריפין ואנדרסון, גריפין התכופפה ונתנה נשיקה מהירה למפשעתו של המגיש ההמום. "הפלת משהו?", שאל אותה וניסה לשמור על קור רוח. "נישקתי לך את הסרדין", ענתה. "אני יכולה לעשות את זה כל הלילה" - וניסה להתכופף ולעשות את זה שוב בעוד אנדרסון מנסה למנוע להעמיד אותה ישר.

"אתה יודע שאתה רוצה את זה", ניסתה גריפין בפעם האחרונה, ולזה ענה אנדרסון - וקיבל את הערכתנו - "תאמיני לי שאני לא". בשלב הזה אנדרסון (שלפני כמה חודשים יצא מהארון) כבר לא צחק.

>> עירום בשידור חי: הרגעים הגדולים