הכירו את הקראש החדש של ערוץ הגברים: הצליל היחידי שבוקע מהאוזניות שלנו לאחרונה הוא צליל הגיטרה של ג'ס גרינברג, הסוד שלנו ושל עוד כמה מיליוני גולשי יוטיוב. האמנית הצעירה משלבת את שני הדברים האהובים עלינו, וחוצמזה, היא גם שרה ומנגנת לא רע בכלל. 

הזמרת בת ה-18 מלונדון מנגנת על גיטרה בשמונה השנים האחרונות, והפכה לאחרונה ללהיט יוטיוב תודות לכשרון שלה, וגם כאמור, בגלל הלבוש הקבוע בקליפים. אנחנו חייבים להודות שחלק מהחוויה שלנו הוא להתענג על התגובות המשעשעות של הגולשים, שמקפידים להביע את דעתם ולהתמקד בעיקר, דוגמת המגיב הבא:

ג'ס גרינברג
אם תתרכזו תוכלו לראות גיטרה בתמונה

גרינברג מקפידה להעלות ביצועים משלה ללהיטים מוכרים, החל מה"פו פייטרס", דרך "דאפט פאנק", ועד ל"קול מי מייבי" המדבק, וללבוש בדיוק את המינימום ההכרחי כדי לגרום לנו לבהות בה במשך כל הקליפ. הקול שלה חביב, היא מנגנת סבבה, אבל לא משהו שהיה עובר את הסיבוב הראשון של כוכב נולד (זה ליד). כמו שכל בר דעת עם עיניים בראשו יכול לציין, הסוד טמון באזור שמציץ מאחורי הגיטרה, וג'ס ממנפת את העניין בהצחלה מרובה, כפי שאפשר להבין ממיליוני הצפיות בביצועים שלה. 

בקרוב אולי נזכה לראות ביצועים מקוריים שלה, אבל עם מי אנחנו שנתלונן. בינתיים בחרנו דוגמאות נבחרות לקאברים האהובים עלינו (בערוץ היוטיוב שלה תמצאו עוד רבים):

 

>>> טוי סטורי, הגרסה הקינקית: הצצה נדירה למפעל בובות מין