אם אתם מאלה שחושבים שאירופאים הם אנשים מאופקים וקרים, "האח הגדול וי.איי.פי" בריטניה יוכיח לכם אחרת.

בעונה הקודמת של "האח הגדול", שהסתיימה ממש לא זמן, נפרצו הרבה גבולות כשהדיירים נתפסו מבצעים אקטים מיניים מול המצלמות. בין השערוריות הגדולות היו ריקודי טופלס, קיום יחסי מין והצלפות עם חגורה. חשבנו ששמענו וראינו הכל, אבל אז התחילה עונת הווי.איי.פי.

אחרי שהדיירת קלואי קאן כבר התגנבה למיטתו של הדייר סטפן בר ושהדיירת אובריי אודיי ירקה לתוך פיו של סטפן בגלל שהוא ביקש ממנה, נחצה עוד גבול פורנוגרפי שהשאיר את כל הצופים בהלם.

בסצנה ששודרה אתמול (שני), הדיירת מרני סימפסון בת ה-24 התפשטה מול המצלמות ונכנסה למקלחת בה התרחץ באותה עת הדייר לואיס בלור. ברור שקרה משהו בתוך המקלחת, אבל קשה לדעת מה בדיוק ולאיזו רמה מינית הם הגיעו שם. כמה רגעים מאוחר יותר מרני יוצאת מהמקלחת עירומה ולואיס עומד עירום גם כן מול המצלמות. שזה עוד איכשהו היה יכול לעבור בשקט בבריטניה, אם מישהו היה טורח להפעיל צנזורה. כן, קרה בדיוק מה שנדמה לכם - התכנית שידרה צילומים של שני הדיירים בעירום מלא וללא שום צנזורה. אנחנו יותר צנועים, אז נסתפק בגירסה שעלתה ליוטיוב, אבל גם היא לא בדיוק סרט ילדים. 

כמובן ששניות אחר כך הוצפה הרשת בגולשים המומים שלא האמינו למראה עיניהם. בין התגובות הפופולריות היו כמובן המון אנשים ששמחו על החשיפה, אחרים שזעמו עליה ולא מעט צופים מפרגנים שעסקו באורך של החבילה של לואיס.

האח הגדול בריטניה
בריטים, הכירו - ככה נראית צנזורה | צילום: channel5

קשה להאמין שהמדינה בה משודרות שערוריות המין הכי גדולות שנצפו על מסך הטלוויזיה, אחראית גם לתכניות פופולאריות כמו "בוב הבנאי". רק אומרים.