מאז פרצה מהפיכת היוטיוב לחיינו זכינו להיחשף לאינספור אנשים הזויים במיוחד מרחבי העולם שדואגים לתעד את עצמם בסיטואציות שונות. אבל אנחנו חייבים להודות שסיפור כמו זה של דרק "טקס" גרבנר עדיין לא זכינו לשמוע. גרבנר, המגדיר את עצמו כמנחה תוכניות ומדריך לא מקצועי לשימוש בנשק, החליט לקחת איתו את המצלמה שלו למטווח הקרוב למקום מגוריו, ולהדגים כיצד לשלוף אקדח בצורה נכונה.

אין תמונה
ככה לא עושים זאת נכון. דרק גרבנר | צילום: none

אבל האיש שרצה להסביר לאחרים איך לנהוג נכון בנשק לא ממש הקפיד על כך בעצמו, וכך בעודו שולף את אקדח 45 המילימטר שלו מהנרתיק, שחרר גרבנר בטעות ירייה שפגעה ברגלו. בוידאו הוא נראה מדדה החוצה כשהוא מקלל ומנסה לעצור את הדימום בטרם יגיעו אליו צוותי העזרה הראשונה. כשהגיע חזרה לביתו מיהר להעלות את הקטע המצולם כאזהרה ל"שימוש רשלני בנשק".

"כשעמדתי לשלוף את הנשק שלי, הורדתי בטעות את נצרת הבטיחות", מספר גרבנר, "ניסיתי למשוך את האקדח במהירות מהנרתיק, אבל הוא לא נשלף. כשניסיתי שוב האצבע שלי החליקה על ההדק ויריתי כדור אל תוך הרגל שלי". גרבנר טוען שהוא למד מהטעות ומקווה שאחרים ילמדו ממנה גם כן. אנחנו מקווים שבפעם הבאה בה תרצה להשוויץ בידע שלך, תבחר במשהו קצת פחות קטלני.

.

>> תיעוד מדהים: חבלן שורד פיצוץ מכונית תופת