אין תמונה
כן, הם אמיתיים

אז מזמן הבנו שהמציאות עולה על כל דמיון, וחווית הקולג' בארה"ב היא כל מה שאומרים שהיא. לא משנה כמה אהבנו את סרטי אמריקן פאי שהביאו לעולם את הגוף המושלם של שאנון אליזבת או אפילו את אב כל סרטי הקולג'ים, "בית החיות" הקלאסי, מה שבאמת קורה בקמפוסים האמריקאים מאפיל עליהם בגדול.

קחו לדוגמה את אוניברסיטת טקסס (אפילו לא קולג'!) שמלבד השגיה האקדמים מככבת גם באופן קבוע ברשימת המסיבות הכי שוות, ואפילו קיבלו שם את החותמת המכובדת של פלייבוי. מלבד המסיבות שבשגרה ועשרות אם לא מאות הברים המפוזרים בקמפוס וסביבותיו, סופשבוע אחד ניצב מעל כולם - ה- Roundup.

מדובר במסורת עתיקת יומין בה כל "אחווה" או "בית סטודנטים" מתפרעים ומנסים להוכיח למה הם חיות המסיבה הכי מטורפות בשטח. מה זה אומר? בעיקר סופשבוע עמוס בפארטיות, אלכוהול וסקס. אחד הכוכבים הראשיים השנה הוא די-ג'י בשם יוני (נחשו מאיפה הורים שלו) שמנצח ביד רמה על מסיבה משוחררת רסן ועל מה שנראה כמו ים של בחורות בלבוש פלורסנטי זוהר, שפשוט עושות לנו חשק לקפוץ ראש ולטבוע בין גלי האלכוהול של הסופ"ש חסר העכבות.

תענוג של קמפוס, באמת. טקסס מעולם לא ראתה ונשמעה לוהטת יותר, ותסלחו לנו על הקלישאה. אחרי הכל מדובר בזרם הורמונים בלתי נשלט שגורם לנו להצטער שהדבר הכי מלהיב שקרה לנו היה שראינו שתי בחורות חולקות סיגריה בזמן הופעה של חמי רודנר ביום הסטודנט של המכללה למנהל.

עוד מבט על הצד השמח (מתי יש להם זמן ללמוד?) של אוניברסיטת טקסס:

>> וגם: שבוע הסקס של הסטודנטים בארה"ב יוצא משליטה