אנה בול, 26, תל אביב

תקן: הדוגמנית עם האקס.
נא להתנהג בהתאם: "סייבינג דה בסט פור לסט", אמרנו לעצמנו כשהיא נכנסה כמעט אחרונה לבית. יופי כזה באמת לא רואים כל יום והיי, יש לה אקס שהיה בעונת הסלבס ומאז, לא משנה, אנה הכי יפה בבית.
מדד הביקיני: באה לנו בול.
כמה רחוק היא תגיע: העם דורש רומן. והעם הוא זה עם האצבע על האסמסים. הלוואי שיתנו לנו ליהנות ממנה לתקופה ארוכה.

לינור מתעוררת (צילום: עדי רם)
ההפתעה של העונה? לינור שפר | צילום: עדי רם

לינור שפר, 28, ברוקלין ניו-יורק

תקן: הדיווה מחו"ל.
נא להתנהג בהתאם: לא צריך לומר לליידי עם תיק בשווי 3,000 דולר איך להתנהג, נכון? לינור היא רוצחת שקטה שמסמנת מטרה ולא מפחדת מסיכונים. אמא שלה קוראת לה "בגירה", והיא לא תהסס לשלוף ציפורניים. הפינוק השבועי שלה מחוץ לבית היה מסאז', ויש לנו הרגשה שהיא לא תוותר עליו גם בתוך הבית, ושיהיה תור ארוך לתפקיד המסאז'יסט. 
מדד הביקיני: כמה שיותר בבקשה.
כמה רחוק היא תגיע: נראה שלינור היא האסטרטגית ביותר מבין המתמודדות, ותנסה לייצר לעצמה חזית של חברויות. אם תצליח, תגיע רחוק.

דנית גרינברג בביקיני (צילום: מתוך האינסטגרם של דנית גרינברג, instagram)
כמה בגדי ים היא אמרה שהיא הביאה איתה? דנית גרינברג | צילום: מתוך האינסטגרם של דנית גרינברג, instagram

דנית גרינברג, 22, פתח תקווה

תקן: הדיירת-הכמעט-הכי-יפה.
נא להתנהג בהתאם: עושה רושם ששני צדדים לדנית. מצד אחד – הצהרה גורפת שלא נזכה ממנה לעירום או לסקס (נחיה ונצפה), מצד שני – פלרטטנית לא קטנה שלא תהיה לה שום בעיה לזרום עם שטויות. העצלנות והפינוק שהיא מביאה מהבית (אמא שלה: "דנית בחיים לא לקחה כוס מהשולחן לכיור") יעלו לה בוודאי בכמה ריבים מיותרים, אבל הביקיני, רוח השטות והפלירטוטים, אם יהיו, יהיו מעניינים.
מדד הביקיני: ברזילאי, וכמה שיותר ממנו. יש מצב שהשאלה הבוערת של העונה תהיה כמה בגדי ים קטנטנים אפשר לדחוס במזוודה אחת? הלוואי.
כמה רחוק היא תגיע: תלוי כמה רחוק תלך, וכמה זמן תהיה בבריכה ובג'קוזי (שמתם לב שיש גם וגם, כן? רק מוודאים).

אורטל בן דיין (צילום:  Photo by Flash90, פייסבוק)
הכול עניין של איזון. אורטל בן דיין | צילום: Photo by Flash90, פייסבוק

אורטל בן דיין, 32, תל אביב

תקן: הדעתנית המזרחית שגדלה בפריפריה.
נא להתנהג בהתאם: בן דיין היא סמי-סלב רשת, דעתנית וחריפה עם פה גדול, מזרחית, בעלת מודעות מגדרית חריפה, הצביעה בל"ד ואייקון אופנה בעיני עצמה. בקיצור, לבחורה יש ארסנל מרשים של נשקי יום הדין, ממנו היא יכולה לשלוף את הכלי הנכון ולעצבן כל אדם באשר הוא. תוסיפו לזה את השמלה הגרנדיוזית והכמעט ניפ-סליפ במדרגות, ויש לנו חומר שממנו עשויות אגדות עם.
מדד הביקיני: כשאין דין – יש דיין.
כמה רחוק היא תגיע: אם תדע להתאפק ולאזן בין הפצת האג'נדה ו"חינוך" הדיירים והקהל לבין זרימה קלילה וחמודה, יש מצב לגמר (וגם ללמוד ממנה משהו), אבל פייר, לא נראה שדיין היא מהמתאפקות. אחרי שגם פסלה מראש צ'אנס לרומנטיקה, צפו פיצוץ והדחה מוקדמת.

אורטל גושן נכנסת לבית האח הגדול (תמונת AVI: mako)
אתיופית כזאת עוד לא ראינו. אורטל גושן | תמונת AVI: mako

אורטל גושן "המלכה", 22, לוד

תקן: האתיופית, אבל בגלל שזה כבר לא מספיק אז האתיופית המלאה והמגניבה.
נא להתנהג בהתאם: מעניין כמה זמן תחזיק הדרישה שיקראו לה "המלכה"? ניחוש שלנו, היא כבר לא מחזיקה. אורטל מגדירה את עצמה כדיווה עם פתיל קצר, ואנחנו מהמרים שהיא תצדיק את ההגדרה, שהמריבה הראשונה בבית תגיע מכיוונה ושיהיו סביבה הרבה שישו ושמחו. אורטל באה ליהנות, יכולה לספק הרבה רגעי קאלט וגם פרשייה רונטית מלווה בדרמות לא תזיק לה, ולנו.
מדד הביקיני: עדיף שתשלוף ציפורניים.
כמה רחוק היא תגיע: מכירים את זה שמועמדת להדחה ניצלת שבוע אחרי שבוע ובסוף מנצחת? אז טהוניה. ואולי גם המלכה לבית גושן.

האח הגדול 6 יום 1 (תמונת AVI: mako)
יש מקום לעוד משהו בעולם שלה חוץ מטבעונות? נחיה ונראה. טל גלבוע | תמונת AVI: mako

טל גלבוע, 36, כפר סבא

תקן: הטבעונית הלוחמנית.
נא להתנהג בהתאם: הקרנפית היא חיה צמחונית הניזונה מעשבים. יש לה עור עבה ובלתי חדיר כמעט, אולם כאשר היא חשה מאוימת היא עלולה להרוג חיה אחרת החודרת לטריטוריה שלה או מתקרבת לגוריה. סביבת הגידול הטבעית של הקרנפית אינה בית האח הגדול, ובמקום שבו לא רוצחים עגלים, עלולים להירצח בני אדם.
מדד הביקיני: נסתדר בלי.
כמה רחוק היא תגיע: תלוי כמה תיכנס לצלחות של כולם, אבל ברור שבשלב מסוים זה יימאס, בטח אחרי ארוחת הצהריים הראשונה. גם הגעגועים למשפחה יקשו עליה. שבועיים-שלושה של שכרון-נבטים, והביתה.

האח הגדול 6 – ערב הפתיחה (צילום: עודד קרני)
תפתיעי אותנו. קארין זלאיט | צילום: עודד קרני

קארין זלאיט, 27, תל אביב

תקן: הטבעונית לייט.
נא להתנהג בהתאם: בשר לא, פרוות כן, כי אופנה באה לפני עקרונות. עם ניחוח של דיל בחו"ל בדקה ה-90 ואקס מיליונר שבגד, הפוטנציאל קיים, אבל שאלת המימוש נותרת פתוחה. אנחנו בהחלט יכולים לדמיין אותה כרוח החיה של הבית, אבל גם כרובצת ספות משעממת. החברה הכי טובה שלה מתחתנת (היום, מזל טוב!), ואם קארין תצא מהבית עם חבר אולי הן יישארו חברות, אז לא לפסול פרשייה רומנטית עסיסית.
מדד הביקיני: לא בשר ולא חלב, אבל יש מצב.
כמה רחוק היא תגיע: יש סיכוי לממתק של העונה, ויש סיכוי לעטיפה מסנוורת, אבל ריקה. אנחנו תומכים באופציה א'.

מרטין סולל נכנסת לבית האח הגדול (תמונת AVI: mako)
צעירה ברוחה. מרטין סולל | תמונת AVI: mako

מרטין סולל, 57, פריז

תקן: המילף, ועוד צרפתייה.
נא להתנהג בהתאם: מרטין היא אישה עסוקה מאד מחוץ לבית ונראה שיהיה לה קשה להסתגל לשהות ארוכה במקום סגור, מה שיכול להביא לטוויסטים רבים ומעניינים בעלילה. למרטין יש גם פה גדול, שיודע לצעוק במבטא צרפתי ויכול לייצר פנינים בקצב של מכונת ירייה. אם מישהו מגברברי הבית מחבב אזרחיות ותיקות, ואת פלאטו שרון לוחש לו באוזן "לס מאווה טמה", זה עוד עלול להגיע לסצנות שיהיו אסורות לשידור לפני 11 בלילה.
מדד הביקיני: עתידה מאחוריה, אבל זה לא הגיל, זה התרגיל.
כמה רחוק היא תגיע: צפו לפאפארצ'י באחד מחופי נתניה, בקרוב מאוד.

_OBJ

מיקיאגי, 46, מושב עולש

סתם, לא נעשה לו את זה, אבל כמה ענוג הוא יא אללה, כמה ענוג.