כמו בכל שנה אנחנו שוב מתאספים פה יום אחרי אירוע הפתיחה של האח הגדול, כדי לדון באופן רציני ושקול בנושא הכי בוער למשך שלושת החודשים הקרובים: תשע הדיירות החדשות בבית. השנה התברכנו בדיירות שוות במיוחד, אז תעשה רגע הפסקה מבהייה בלייב של האח וקבל את ההתרשמות הראשונית בהחלט של ההיצע הנשי בבית.

רינת ושירן גיטר, 21, רמת גן

שירן ורינת גיטר (יח``צ: רונן אקרמן)
מתוק לנו מדי. שירן ורינת גיטר | יח``צ: רונן אקרמן

תקן: שתיים סוכר.
לכאורה, החבר'ה בליהוק שיחקו אותה בענק; תאומות! זהות! אבל משהו במבט השואל והמופתע-תדיר בעיניים של הצמד מזכיר לנו יותר מדי את אלין – לפני שלמדנו לאהוב אותה. במילים אחרות: אנחנו מקווים מאוד שיש משהו בקנקן, כי הקנקן עצמו, אפילו שיש שניים כאלה, לא נראה הכי מבריק על המדף.
מדד הביקיני: בהינתן הקאסט המרשים של בנות העונה השלישית, חייבים להגיד - לא בוער לנו לראות את התאומות גיטר שורצות בג'קוזי. מצד שני, אולי הן יפתיעו. ובמקרה כזה, טובים הארבעה מן השניים, אם אתה מבין למה אנחנו מתכוונים.
נא להתנהג בהתאם: סקר מהיר גילה שרוב עם ישראל מעדיף את הקפה שלו מריר. שתי כפיות סוכר זה יותר מדי, ואם לא יקרה פה שינוי התנהגותי מסעיר, רוב הצופים לא ישתו מהספל הזה.
כמה רחוק הן יגיעו: ההרגשה היא שהגימיק של תאומות זהות ימצה את עצמו די מהר ולפחות אחת התאומות תמצא את עצמה בחוץ עוד לפני בוא הדיירים החדשים. בעצם, תעשה את זה שתיים.

ליהיא גרינר, 26, לוס אנג'לס / קרית אונו

ליהיא גרינר (יח``צ: רונן אקרמן)
לא באמת ביצ'. ליהיא גרינר | יח``צ: רונן אקרמן

תקן: ציפי שביט פוגשת את ביג בירד.
מיס גרינר קראה לעצמה ביצ', אבל אנחנו לא באמת יכולים להאמין לזה – החיוך שמרוח על הפרצוף הבלונדיני שלה לא מתיישב לנו טוב עם האיום להיות רעה לדיירים האחרים. אבל בדבר אחד אפשר להיות בטוחים: היא הולכת לצעוק. ולבכות. והרבה.
מדד הביקיני: נכון לעכשיו אנחנו נבקש בנימוס מהמשחררת בערבות להישאר מחוץ לג'קוזי. עם זאת, חייבים לומר שאנחנו מזהים פה פוטנציאל לשיפור – היא הצליחה לרזות בזמן שעבר מאז האודישנים ועד לכניסה לבית, כך שלך תדע מה שלושה חודשים יכולים לעשות עבורה. אנחנו אופטימיים.
נא להתנהג בהתאם: ישראלים אוהבים ישראלים, ובליהיא גרנר יש יותר מדי אמריקניות כדי לשכנע אותנו להצביע עבורה לאורך זמן.
כמה רחוק היא תגיע: לא מתחייבים על זה, אבל ליהיא OMG גרינר נראית לנו כמו מישהי שלכולם יהיה מאוד נוח לבחור להדחה. להגדיר את זה באופן יותר ברור? היא לא קשורה.

פרידה הכט, 46, תל אביב

פרידה הכט (יח``צ: רונן אקרמן)
מחכים לשמוע כבר את הסיפורים שלה. פרידה הכט | יח``צ: רונן אקרמן

תקן: לסבית וטוב לה.
אם היו אומרים לנו שתגיע לסבית לבית האח הגדול, היינו מתרגשים וחושבים שבאמת הגיע הזמן. ואז הגיעה פרידה, והחיוך הנלהב שלנו הצטמק מעט. לא בגלל שהיא לא נחמדה או משהו – פרידה דווקא נראית כמו טיפוס מרתק, עם סיפור חיים ששווה כתבה בערוץ הגברים – אלא בגלל ש, נו, אנחנו חרמנים. לא ללסבית כזאת קיווינו.
מדד הביקיני: עבור.
נא להתנהג בהתאם: גם לסבית, גם נרקומנית לשעבר וגם בת דודה שנייה של דנה אינטרנשיונל? שלא לדבר על התל אביבים שמתים על המפרום שלה. בקיצור, העם יאהב את פרידה ופרידה תאהב אותו בחזרה.
כמה רחוק היא תגיע: פרידה תתיידד עם כולם – דיירים וקהל כאחד – ותבטיח את מקומה לשבועות ארוכים.

סיון אברהמי, 26, אור יהודה

תקן: איילה רשף 2.0.
אחרי רינת, שירן, ליהיא ופרידה, אי אפשר היה לפספס את אנחת הרווחה שנשמעה ממיליון בתי אב במדינת ישראל כשמדענית המוח נכנסה לבית. היא שווה, מלי לוי סטייל. היא יודעת את זה, אנחנו יודעים את זה, הדיירים האחרים יודעים את זה. הבעיה: היא חולה באותה מחלה שאפיינה את איילה – תופסת מעצמה ביג טיים. אי אפשר פעם אחת כוסית בלי שיגעון גדלות?
מדד הביקיני: ראית את סרטון ההיכרות שלה או לא ראית? היו שם כמה שניות של ביקיני ירוק. זה הספיק לנו כדי להבין עד כמה חם הולך להיות הג'קוזי הזה.
נא להתנהג בהתאם: ולהצביע. סיון היא אולי קצת סנובית, אבל כמה חבל יהיה לראות את זוג הרגליים הארוכות האלה יוצא מהבית.
כמה רחוק היא תגיע: סעיף בעייתי. הבנות יצביעו נגדה, הבנים בעדה. נקווה שהבנים ינצחו.

סיון אברהמי (יח``צ: רונן אקרמן)
בנים, זה הזמן לשקול שוב את מדיניות ה-סמס שלכם. סיון אברהמי | יח``צ: רונן אקרמן

דנה רון, 39, תל אביב

דנה רון (יח``צ: רונן אקרמן)
ידעה בדיוק לאן נסתכל, ואהבה כל רגע. דנה רון | יח``צ: רונן אקרמן

תקן: דיווה וונאבי.
בוא נחתוך למאני-טיים: כשדנה רון הופיעה על המסך שלך, לא באמת יכולת להתיק את מבטך מהחזה המרשים אותו היא נושאת בגאווה גדולה כל כך. וזה בסדר, באמת שזה בסדר. כי החזה הזה, בצירוף הביטחון העצמי מרחיק הלכת של האישה-אישה הזאת, הולך לעשות את החיים בבית האח שמחים עד מאוד.
מדד הביקיני: הו יס. וכמה שיותר מהר בבקשה.
נא להתנהג בהתאם: הנשיות המופרזת של דנה עלולה להכעיס לא מעט אנשים ולכן אנחנו מבקשים: תשאיר אותה במשחק. אנחנו אוהבים אנשים כועסים. ואת החזה הזה.
כמה רחוק היא תגיע: אנחנו חוזים תסריט בו היא תעמוד להדחה פעם אחר פעם ופעם אחר פעם תישאר. אם תתמקד רגע ותביט מעבר לציצים, אולי תבין על מה אנחנו מדברים.

נופר מור, 22, תל אביב

נופר מור (יח``צ: רונן אקרמן)
טייפ קאסט חדש ונוצץ. נופר מור | יח``צ: רונן אקרמן

תקן: הנסיכה הפרסית.
נופר היא משהו חדש בגזרת האח. נכון, אפשר אולי להיזכר במניירות של ג'י שמש ובדיבור שלה היא באמת מזכירה קצת את עינב בובליל, אבל לנו נראה שנופר – כוסית, מאגניבה, רעה, מאוהבת בעצמה ולא ביישנית כלל וכלל – היא סיפור הצלחה חדש ונוצץ. הסתקרנו.
מדד הביקיני: חלקכם הבחנתם אולי שנופר נכנסה לבית עם חולצה לבנה שקופה ומתחתיה חזייה שחורה, תוך כדי ענטוז מרשים. לא הבחנתם? יש בערוץ הנשים יופי של כתבה בשבילכם. כן הבחנתם? אז תבינו למה אנחנו לגמרי בעד הביקיני של נופר מור.
נא להתנהג בהתאם: כאמור, מדובר פה במשהו חדש. ההתנהגות הנאותה במקרה שלה יהיה להשאיר אותה בבית עד שנבין לאיזה כיוון בדיוק נושבת הרוח.
כמה רחוק היא תגיע: גמר עם נופר נשמע לנו כמו משהו שאפשר לחיות איתו.

סיון דרור, 28, חיפה

סיון דרור (יח``צ: רונן אקרמן)
כמו שפרה, רק בלי גבולות. סיון דרור | יח``צ: רונן אקרמן

תקן: שפרה, בלי הצעיף.
ס. דרור מצטרפת בצעד בוטח לקאסט הכוסיות שאנשי האח הגדול ליהקו לעונה המבטיחה הזאת. ולא רק: היא דתל"שית. ולא רק: היא "חיה את החשק כל רגע". ולא רק: מעצבן אותה שבנות לא מתחילות עם בנים. ולא רק: היא עשתה סדרה על סקס פעם. ולא רק: היא סקסית.
מדד הביקיני: בעשר מילים: יש מעט דברים מרגשים יותר בחיים מאשר דתל"שית כוסית בג'קוזי.
נא להתנהג בהתאם: עיין ערך סעיפי "לא רק" שלוש שורות למעלה ותבין לבד.
כמה רחוק היא תגיע: יש מצב שכולם כולל כולם יאהבו אותה בדיוק מאותה הסיבה שכולם כולל כולם אהבו את שפרה. היא תגיע רחוק.

ליאם רז, 27, חיפה

ליאם רז (יח``צ: רונן אקרמן)
יש פה מיסתורין שחייבים לפצח. ליאם רז | יח``צ: רונן אקרמן

תקן: תיקים באפלה.
וואו, כמה מסתורין בבחורה אחת. אתה מביט בעיניים הירוקות חודרות של ליאם ואתה לא יודע אם אתה רוצה להישאב פנימה או לברוח כמה שיותר מהר. אנחנו אוהבים את זה. אנחנו חוששים מזה. והכי חשוב – אנחנו רוצים עוד מזה.
מדד הביקיני: בדיוק כמה שהיינו רוצים לראות את סקאלי נכנסת למיטה עם מאלדר, כך גם אנחנו רוצים לראות את ליאם רז משילה את השכבות שמכסות אותה. ולא רק מבחינה מטפורית.
נא להתנהג בהתאם: רז הבטיחה להיות כלבה מהגיהינום. אנחנו מבטיחים להתנהג הכי בהתאם שאפשר כדי לראות את זה קורה.
כמה רחוק היא תגיע: רחוק עד הדייר הראשון שיצליח לשבור את מעטה הקרח. ואז רחוק יותר.

>> ומה הנשים חושבות על הגברים של הבית?
>> ועכשיו, נוסטלגיה - כל רגעי הביקיני באח הגדול של שנה שעברה