למעלה מ-100 ימים כבר מבלות דיירות האח הגדול תחת שמש מלטפת בתוך בריכת פסיפס צבעונית ואינספור מראות ומצלמות. למעלה ממאה ימים שכל צופה עם כישורי ראייה תקינים מתלבט מי היא בעצם הדיירת הסקסית מכולן. כדי ליישב את המחלוקת הזו רגע לפני סיום העונה השישית, הרצנו לאחור את כל אירועי הבריכה, המסיבות, צחצוחי השיניים והמקלחות המטושטשות, ולהלן מסקנות התחקיר.

לינור שפר

לינור בבגד ים (צילום: האח הגדול)
לעולם לא נשכח את המעויינים. לינור | צילום: האח הגדול

נראה שהכל כבר נכתב, נאמר או הועלה על מסוק בכל הנוגע לפנתרה הכי ידידותית בישראל. אבל רגע לפני שהיא נעלמת לנו סופית כדי לכבוש (ובצדק) את העיר עליה אוהב לזמזם ג'ייזי, בכל זאת נשמח לציין שוב את העיניים המטורפות שמשתלבות בצורה חייתית עם שיער הפחם, הדקות הבלתי נשכחות בבריכה בערבי הדחה, הריקודים, העקבים, החיוכים, ומעל כולם, כמובן, המעוינים – אותן צורות הנדסיות שהפכו בקיץ 2014 לחלומו של גבר ישראלי – מסטודנטים לכימיה בטכניון ועד יגאל אלנקרי ובני גולדשטיין.

קארין זלאיט

הפעם הראשונה בבריכה (צילום: עדי רם)
הפגינה נוכחות כבר מהרגע הראשון. קארין | צילום: עדי רם

קצת מוזר לדבר בשבחה של אשת איש, בטח אחרי שהקשר ביניהם עדיין נאבק בחבלי הלידה שלו, אבל ננסה בכל זאת. ההתחלה של קארין הייתה מבטיחה לגמרי: הוייב האיטלקי, גוון העור המדויק ושתי נקודות האיפור מתחת לאישונים הגדולים שלה. כבר בתחילת העונה היא הפכה לאחת המועמדות הבטוחות לזכות במיליון פנטזיות בדמותה. אבל אז, ברגע אחד, החליט עם ישראל שקארין זה לגמרי נחמד, אבל לאלדד עדיף לבד, וכך נשארנו כולנו עם המון תהיות וחשבון אינסטגרם אחד שבעיקר מקדם קערות בננות ושמלות ערב.

דנית גרינברג

דנית בבריכה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
שיזוף ברזילאי. דנית | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

דנית הייתה ללא ספק אחת המועמדות המובילות לזכות בתואר, לפחות עד אמצע העונה. זה התחיל מבטיח עם תעודת זהות שעסקה בפסי שיזוף, בגדי ים ברזילאיים, ובגידות, מה שעורר בכולנו את הציפייה למתח מיני מהסוג השלישי (לא שיש לנו מושג מה זה אומר, אבל קיווינו למשהו חדש ואחר). בסופו של דבר, אחרי 45 ימים, הדמעות החליפו את בגדי הים הזעירים ואת מיטת השיזוף החליפה המיטה בחדר השינה. לשמחתנו, בשבוע האחרון חזרה לה שמחת החיים, החום הירושלמי עשה את שלו והיא הזכירה לכולנו שיש הרבה דגים בים, אבל בבריכת האח הגדול יש דולפינה אחת דקיקה ומשגעת שבולטת (כמעט) מעל כולן.

אנה בול

אנה בבריכה (צילום: האח הגדול)
למה הלכת? אנה | צילום: האח הגדול

את ימיה הראשונים בבית העבירה אנה כאחת ההבטחות הגדולות של העונה. בכל זאת, מדובר בדוגמנית עם קבלות ולא מעט תמונות שחושפות צדדים שכולנו אוהבים לראות. ככל שהתקדמה לה העונה והיא התמידה עם אותו בגד ים ורוד-כחול שלא היה זקוק לשום תחליף, הבנו (יחד עם אחי) שאת הקבלות איתן היא נכנסה לבית כולנו רוצים לשלם, אבל כנראה שלא באסמסים. לא מעט אנשים טוענים שהדחתו של צחי הייתה המפתיעה בעונה, אבל מבחינתנו הרגע בו אנה טיפסה במדרגות היה אחד הרגעים העצובים בעונה כולה, כשגם הבריכה וגם הטוש, עוד בוכים על לכתה של אחת הנשים הלוהטות שלא נפלו שדודות לרגליו של אליאב אוזן.

נופר מור

נופר בבריכה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
שדרגה את הבריכה. נופר | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

חיכינו לך נופר, באמת שחיכינו. אחרי שלוש שנים שהשאירו בנו בעיקר זיכרונות על "בייגלה" ו"עצבן", קיווינו שהשנים יעשו את שלהן והעונה נזכה ליותר דקות שיזוף ופחות שעות צעקות. בסופו של דבר, קיבלנו גם וגם. את העונה הקודמת שלה העבירה נופר בתוך הבית תחת חודשי החורף הנעימים של תחילת 2011, והפעם החליט האח הגדול להעניק לכולנו פיצוי ראוי והשליך אותה לתוך הבריכה הלוהטת של תחילת יולי. רק טוב עבר על נופר מאז שרכבה יחד עם ג'קי אל עבר השקיעה שמעולם זרחה, והשנה היא גרמה לכולנו להבין שיש לא מעט סיבות טובות לחתום כבר היום על הסכם שלום עם איראן כדי לבלות קיץ אחד לפחות לחופי המפרץ הפרסי. יש שם משהו, בטוח.

מרטין סולל

מרטין בבריכה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
זה לא הגיל. מרטין | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

באחד השיטוטים שלנו ברשת נתקלנו במקרה בתמונה של מרטין משחזרת את אחד מצילומיה המפורסמים של מרלין מונרו והשתתקנו. היא נראית מעולה מרטין, ועל זה אין אחד שיתווכח, אולי רק כמה שיוסיפו את המילים "יחסית לגילה". עכשיו, מכיוון שאצלנו הגיל לא מהווה פקטור, ואנחנו לגמרי יודעים לזהות איכות כשאנחנו נתקלים באחת כזו, מרטין היא ללא ספק מועמדת ראויה: העיניים השובבות, עור הפנים המתוח, הגזרה המדויקת, ומעל לכל צעדי הריקוד הבלתי נשכחים שגרמו לנו לפנטז על תרגילי כושר בים בחמש וחצי לפנות בוקר וחוגי ברידג' שיוצאים משליטה.   

עזרו לנו להחליט: