חמש עונות חיכיתי למישהי כמו לינור שפר. חמש עונות ועשרות דיירות שעלו וירדו במדרגות הבית הכי מצולם במדינה אבל לא הצליחו להיכנס לחדר האח הפרטי שלי. נכון, יהיו לא מעט שיקפצו עם סטיקרים של אביבית בר זוהר או מסוקי תמיכה בגזרה של פאולינה אלברשטיין. אבל אחרי שבוע וחצי של קרני שמש ירושלמיות, צריך לשים את כל המעויינים על השולחן: לינור שפר היא הדיירת הכי סקסית שדרכה אי פעם בבית ה"אח הגדול". לא מסכימים? קחו חמש סיבות טובות למה אתם לגמרי טועים:

חוסר מודעות: נראה שלינור לא ממש מודעת להר געש ההורמונים המתפרץ שהיא גורמת לכל מי שמזפזפ בטעות לערוץ 26 ונתקל בה שרה שירי געגוע לאימא רוסיה בבריכה. היא לא ממש מבינה למה מישהי כמו מרטין פסקה בנחרצות "שמדובר בבחורה הכי סקסית שאי פעם ראיתי", ובעיקר, מסתובבת בבית כמו איזו יצירת מופת אנושית שלא לגמרי מודעת לכמות האנשים שהיו עומדים בתור לקנות כרטיס כדי לצפות בה. התכונה הזו שלה, האופן בו היא משוכנעת שדווקא הדיירות הצעירות ממנה מושכות את רוב תשומת הלב, רק מוסיפה עוד קצת ברק למבט המהפנט שלה.

לינור רוקדת (תמונת AVI: mako)
התאהבנו | תמונת AVI: mako

בגד ים מעויין: בינינו, אפילו אסי עזר לא עמד בזה אתמול: חלק שלם מהתכנית ששודרה אמש הוקדש למה שלינור מכנה בגד ים לגיטימי, ואנחנו, הגברים האשכנזים, הספרדים וכל אלו עם חוש ראייה תקין מכנים "לא יודעים מה זה אבל אפשר עוד קצת?"

הטוב מכל העולמות: יש כאלו שמעדיפים בלונדיניות, אחרים יתמוגגו משחומות עם שיער מקורזל, ויהיו גם מספיק גברים שיעדיפו נשים עם מבטא צרפתי או כאלו שבכלל מעדיפות את בנות מינם. במקרה של לינור, הכל מתערבב כמו כדורים בהגרלת הלוטו כשהיא לחלוטין המספר החזק: עור הברונזה, שיער הפחם, העיניים הבהירות, המבטא הלא סגור וטוב הלב שנשפך ממנה כמו מנטרות על טבעונות מהפה של טל – לינור היא החלום הגברי האולטימטיבי בגוף של אישה אחת. עכשיו נראה מי הגבר שיקום ויתווכח על העניין הזה (וגם יישב זריז חזרה): אני לא מכיר אדם אחד שלא היה שמח לחלוק איתה טיסת לילה במחלקת ביזנס מעל העננים בדרך לניו יורק, רחוק מספיק מהקנאה ההגיונית של דנית, קארין ואנה.

_OBJ

עיניים מהפנטות: "יש לך עיניים שרואות את הכול מהכול", שר לא מזמן שלומי שבת, בלי לדעת שמעבר לפינה חיכתה לו מישהי כמו לינור כדי להפוך את השורה הזו למציאותית: כן, זה לא יעזור, מעל להכל אלו דווקא העיניים שלה שמצליחות לכשף ולעטוף את הצופה במין רכות שכבר לא מייצרים. משהו במבט המחייך הזה שייך לימים בהם מרלין ופארה היו שמות לגיטימיים לכוכבות על, ומספיקים רק האישונים שלה כדי לצלול לעולם ישן ומלא בוינטג' נשי.

בלי פוטושופ: אחד הדברים הכי נפלאים בתכנית הזו הוא ההזדמנות לראות את הדיירות והדיירים בכל מצבי הצבירה שלהם: מתעוררים בבוקר, מחליפים גרביים או מתחרדנים תחת השמש – בלי פוטושופ, לרוב בלי איפור ובעצם מה שאתם רואים זה לגמרי מה שאתם מקבלים. ופה אתם חייבים להודות, לינור משאירה לכולן אבק של מסקרה. זה לא משנה באיזו שעה של היממה תתפסו אותה, לא חשוב מה היא תלבש, היא תמיד תגרום ללסת שלכם לשמוט כמו איזו דמות קומיקס מוגזמת, ובסופו של דבר, פה טמון הסוד מאחורי לינור (לובה) שפר, האישה האוליטימטיבית שעלתה אי-פעם במדרגות האח הגדול, ומי ייתן והיא לא תצא משם עד סוף הקיץ.