אם היה לכם ספק, עכשיו זה מדעי: מחקר חדש מאשש את החששות שלכם, ומגלה שנשים נמשכות פחות לגברים נחמדים.

המחקר, המשותף למרכז הבינתחומי ולחוקרים באוניברסיטת רוצ'סטר ואילנוי, מצא את ההסבר האפשרי למשיכה המינית המשתנה בין גברים ונשים. במחקר נמצא שנשים שניהלו אינטרקציה פנים מול פנים עם גברים קשובים ונעימים לא הראו סימני התלהבות, ונמשכו אליהם פחות.

התוצאות סתרו גם את טענתן של נשים טרום המחקר – שהן מחפשות גברים שיקשיבו אליהן ויגיבו אליהן בצורה חיובית. ההיפך הוא הנכון - בשלב הראשוני של השיחה הנשים נמשכו בבירור לגברים יותר קשים להשגה. זאת בניגוד לגברים, אגב, שנמשכו לנשים נחמדות יותר שגילו בהם עניין. אבל זה לא באמת חדשות - תנו לגבר חצי תשומת לב, והוא בעניין, לפחות לטווח הקרוב.

גברים נחמדים (צילום: thechive.com)
תתחילו לעבוד על הפאסון | צילום: thechive.com

כשבוחנים את הסיבות המרכזיות להעדפה של הנשים את הגבר הקשוח יותר, מקבלים תמונה קצת יותר הגיונית: הסיבה הראשונה היא העייפות והחשדנות של הנשים והנטיה שלהן לפרש את הקשב הגברי בתור אמצעי מניפולטיבי להשיג מטרה. הסיבה השניה, לפי פרופסור גורית בירנבאום מהבינתחומי, היא שגברים שהראו עניין והעניקו תשומת לב נתפסו כפגיעים ופחות דומיננטים, ולכן פחות מושכים מבחינה מינית. 

גברים נחמדים, זה הזמן לעבוד על פאסון קשוח ושליטה על היצר שגורם לכם לרייר ולעבור לדום בכל פעם שבחורה חצי חמודה פונה אליכם.