"רמת המרירות של האישה הזאת שוברת שיאים": גולשת טיקטוק חשפה את הנקמה יוצאת הדופן שלה בבן זוגה לשעבר – והסרטון, כמובן, הפך עד מהרה לוויראלי. ניקולה אבוט, תושבת ניו זילנד, היא מי שעומדת מאחורי הסרטון, בו אפשר לראות אותה זורקת מפתחות עם מספר הטלפון של האקס שלה ברחבי דרום המדינה.

אבוט טוענת שהנקמה באה אחרי שגילתה שבן זוגה שכב עם אישה אחרת והשניים נפרדו: "מכאן אפשר עכשיו רק לעלות", כתבה בתיאור הסרטון שנצפה מאז יותר מ-1.2 מיליון פעמים ברשת החברתית. בין המפתחות שפיזרה אבוט אפשר לראות את "המפתח לבית החדש" וגם את "המפתח לכספת", וכולם אגב לא פותחים שום דבר. המטרה כמובן היא לשגע את האקס עם טלפונים מאנשים זרים שימצאו את המפתחות שלו פזורים ברחבי העיר.

@nicolaabbott It’s all violently uphill from here x # ♬ original sound - Caleb O

הסרטון גרף מאז יותר מ-64 אלף לייקים ומאות תגובות מהגולשים – רובם התרשמו מאוד מהערמומיות שבנקמה. אחרים התרפקו על המרירות של האישה הצעירה. "בשביל זה אני חי", כתב אחד הגולשים. "רק בשביל לראות דברים כאלה".

ניקולה התייחסה מאז לאירוע בשיחה עם כתבים מקומיים ואמרה שזה בסך הכל היה תעלול בשביל לגרום לעצמה להרגיש טוב יותר עם הפרידה. "זאת הייתה ה-נקמה באקס שלי שבגד בי", ציינה. "אף אחד לא נפגע פה. זו סתם מתיחה מצחיקה".

נציין שזו לא הנקמה הראשונה שהפכה לוויראלית בטיקטוק, ורק בשבוע שעבר כתבנו לכם על מקרה שבו אישה הסכימה לקבל בחזרה את האקס הבוגדני שלה בתנאי שזה יקעקע את שמה על כף ידו, ומאוחר יותר היא חשפה שמעולם לא התכוונה לחזור אליו והכל היה בשביל ללמד אותו לקח.