סיפור יוצא דופן מסעיר את מצרים בשבוע האחרון אחרי הפרסום על אזרח מקומי שנדהם לאחרונה לגלות שאשתו מככבת בסרטוני סקס שצולמו במדינה אחרת - זאת כמובן ללא ידיעתו.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת במצרים, מדובר בגבר כבן 40, קצב במקצועו, שאשתו נסעה לפני כשלוש שנים לעבוד במפעל לייצור בגדים סמוך לעיר ריאד, בירת ערב הסעודית, בניסיון להרוויח משכורת גבוהה יותר מזו שהרוויחה בארצה ובכדי לסייע בפרנסת המשפחה.

"היא שכנעה אותי שכדאי לנו שהיא תעבוד במפעל ההוא כי שם המשכורות גבוהות יותר ממצרים והחיים שלנו יהיו יותר טובים", סיפר הבעל לחוקרי המשטרה, "היא אמרה שעל כל חמישה חודשי עבודה היא תקבל חודשיים חופשה במצרים והבטיחה להיות נאמנה לי. זאת אשתי, ברור שהאמנתי לה".

וכך, מדי חודש שלחה האישה את מרבית משכורתה לבעלה שנשאר מאחור עם שתי בנותיהם, ועד לאחרונה חייהם היו רגועים, מצבם הכלכלי השתפר משמעותית ואז הגיעה התפנית לה איש לא ציפה.

לפני כתשעה חודשים קיבל הגבר הודעה לטלפון הסלולרי שלו ובה תמונה של אשתו כשהיא עירומה ושוכבת לצד צעיר מקומי. מהר מאוד הבין הגבר שמי ששלח לו את התמונה הוא אדם שניסה לסחוט ממנו כספים ואף איים שיפיץ תמונות יחד עם סרטונים של אשתו ברשתות החברתיות אם זה לא יעביר לו אלפי דולרים.

הגבר, שלא התרגש מהאיומים, ניסה להבין מי האישה שמופיעה בצילום והאם זו באמת אשתו, ובשיחה עמה זו הכחישה כי מדובר בה וטענה שהתמונה מזויפת. "מדובר בתמונות מפוברקות, מישהו גנב לי את הטלפון", טענה האישה להגנתה, והגבר, שרצה לאמת את דברי אשתו, נסע יחד איתה חזרה לסעודיה.

"הייתי איתה חודש בסעודיה, ראיתי שהכול בסדר וחזרתי למצרים. אין בי כל חשש שהיא בוגדת בי", הסביר הבעל לחוקרי המשטרה לאחר התפוצצות הפרשה, אך מתברר שכעבור כמה חודשים הטלפון שלו שוב צלצל, והפעם היו אלה הודעות שכללו סרטוני עירום של אשתו יחד עם אותו גבר זר.

הפעם הגבר החליט שלא לעבור על כך לסדר היום והגיש תלונה בתחנת המשטרה נגד אשתו בגין עבירה של ניאוף, ובמקביל צירף לתלונתו גם הקלטות שבהן נשמעת זוגתו כשהיא מודה שניהלה רומן עם גבר זר בסעודיה. עוד ציין הגבר בתלונתו כי חלק מהסרטונים פורסמו ברשתות החברתיות במצרים וגרמו לו מבוכה גדולה מאוד.

לדבריו, הוא קיבל 73 סרטוני סקס של אשתו מקיימת יחסי מין עם אותו גבר זר, יחד עם 135 הודעות קוליות בעלות אופי מיני שמוכיחות שאשתו בגדה בו ופגעה בכבודו ובכבוד המשפחה. בעקבות תלונתו של הגבר עצרו חוקרי המשטרה את האישה בגין עבירות ניאוף, ובמידה ותמצא אשמה היא עלולה להישלח לעד עשר שנות מאסר.