מקרה יוצא דופן מסעיר את מצרים בשבוע האחרון: צעירה כבת 30, נשואה ואם לילדים מכפר קטן סמוך לאל מנסורה, עיר השוכנת בדלתא של הנילוס - נעלמה לפני כמה ימים כאילו בלעה אותה האדמה.

בן זוגה המבוהל של האישה שלא הבין לאן נעלמה אשתו, לא חיכה יותר מדי וניגש לתחנת המשטרה במחוז והגיש תלונה על היעלמותה המסתורית. "התעוררתי בבוקר ואשתי פשוטה לא הייתה בבית. היא נעלמה ואני לא יודע מה קרה לה", סיפר הבעל לחוקרי המשטרה. "אני דואג לשלומה וחושש לחייה".

כעבור יומיים של חיפושים וחקירה, קיבל לפתע הגבר הודעת טקסט לטלפון הסלולרי שלו ובה תמונה של אשתו כפותה בחבלים לכאורה לצד הטקסט הבא: "חטפנו את אשתך, ואם אתה רוצה אותה בריאה ושלמה שלם לנו במיידית 500 אלף לירות (כ-100 אלף שקלים)".

זמן קצר לאחר מכן קיבל הגבר שתי הודעות קוליות של אדם שהתחזה כביכול למי שחטף את אשתו ודרש את תשלום דמי הכופר באופן מיידי ואיים שיהרוג את האישה במידה והכסף לא יועבר לו. הגבר, שנותר המום מדרישת החוטף ולא הייתה לו כל אפשרות לשלם לו את הסכום המבוקש, העביר מיד את כל ההודעות שקיבל לחוקרי המשטרה.

"אין לי את הסכום הזה ואין לי איך לשלם לו. תעזרו לי בבקשה למצוא את אשתי לפני שהחוטפים ירצחו אותה", התחנן הגבר בפני החוקרים שלאחר חקירה מאומצת הצליחו לחשוף את פרטי הפרשה שהתבררה להיות ביזארית במיוחד.

מתברר שהאישה הצעירה הכירה כמה חודשים לפני כן גבר המתגורר לא הרחק מביתה וניהלה עמו רומן סוער. ביום בו נעלמה הייתה אמורה האישה לסייע לקרובת משפחה בהכנות לחתונה - אלא שאז כאמור היא התפיידה. לאחר חקירת המשטרה התברר שבשלב מסוים היא והמאהב שלה ברחו מהכפר, עלו על מונית ונסעו יחד לאלכסנדריה.

וכך, לאחר שהחוקרים ביצעו איכון לטלפון הסלולרי של האישה, הם הצליחו לאתר אותה מבלה יחד עם המאהב שלה בבית נופש בעיר שממוקמת כשעה נסיעה מביתה כשהם מתחזים לזוג נשוי. החוקרים עצרו את האישה והמאהב בחשד לעבירות של מוסר וניאוף והשניים הודו מיד במעשים המיוחסים להם. הם יועמדו למשפט בקרוב וצפויים לרצות עונשי מאסר ממושכים.