זהו סיפורם של בני זוג תושבי צפון הארץ, שניהם בשנות ה-40 לחייהם והורים לשלושה ילדים. עד לאחרונה חייהם של בני הזוג התנהלו על מי מנוחות, עד שלפני כמה חודשים, חל משבר עמוק ביחסים ביניהם.

בעיצומו של משבר נגיף הקורונה ולמרות שהחברה שבבעלות בני הזוג שגשגה ופרחה ועל פניו הכל נראה כשורה - האישה הבחינה שבעלה מתרחק ממנה, וממעט, אם בכלל, לקיים עמה יחסי מין, תחת תירוצים של בעיות בריאות, עייפות ותשישות. "הוא טען שהוא סובל מבעיות בריאות וקשה לו לתפקד במיטה", טענה האישה, "אז התחשבתי בו ולא לחצתי עליו".

אלא שלפני כמה שבועות הבעל מסר לאשתו את מכנסיו לכביסה, וכשהאישה בדקה את כיסי המכנס כדי לבדוק שלא השאיר בהם פריט יקר ערך - היא נדהמה לגלות שני כדורי ויאגרה בכיס האחורי של המכנס.

האישה, ניגשה לבעלה לברר את פשר העניין, וזהנ ניסה להרגיע אותה: "מדובר בכדורים לכאבי ראש. מה פתאום ויאגרה, על מה את מדברת?". בשלב זה האישה, זעמה עוד יותר והטיחה בבעלה שלא ייתכן שהוא משתמש בכדורי ויאגרה בזמן שלה מספר כשהם במיטה שהוא לא חש בטוב. "אתה לא מתבייש לשקר אותי", הטיחה האישה בבעלה ההמום, "תתבייש לך!".

ויאגרה (צילום: shutterstock | nito)
שני כדורים כחולים בכיס האחורי של המכנס. אילוסטרציה | צילום: shutterstock | nito

האישה לא חיכתה לתירוציו של הגבר, שכרה את שירותיה של עו"ד שרין סולן, והחלה בהליכי גירושים כשהיא תובעת מחצית מרכושם המשותף, כולל את החברה שהקימו יחד.

האישה דרשה מבעלה לעזוב את הבית לאלתר בנימוק שהוא בגד באמונה אחרי שנים רבות בהם הייתה נאמנה לו, הגבר עבר להתגורר זמנית בבית מלון, ובמקביל היא פתחה תיק גירושים בבית הדין הרבני.

הבעל עצמו הכחיש את חשדות אשתו, שטענה שהוא שהוא משתמש בכדורי הוויאגרה במפגשים השונים שלו עם נערות ליווי, ודרש שלום בית על מנת שלא לפרק את התא המשפחתי.

"אשתי כינתה אותי 'מר ויאגרה' והטיחה בי עלבונות רבים בנוכחות הילדים. היא הייתה נסערת ורצתה ממני שקט לדבריה, ממני אז עברתי לבית מלון. אני אוהב אותה ורוצה שלום ביתה", טען הגבר.

דייני בית הדין הרבני ששמעו את שני הצדדים, החליטו לבסוף לשלוח את בני הזוג להליך גישור, ורק לאחריו, במידה וייכשל, ידונו בתביעת הגירושים שהגישה האישה.