ארגנטינה: גבר תושב העיר סנטיאגו דל אסטרו, שממוקמת צפונית מערבית לבואנוס איירס, עלה לכותרות לאחרונה לאחר שהיכה באלימות חסרת תקדים את בן זוגה של גרושתו וכמעט והוביל למותו.

האירוע יוצא הדופן שמסעיר את התקשורת הארגנטינאית התרחש באמצע חודש נובמבר האחרון, אז רוג'ר ויטלוי, הגיע לביתה של גרושתו ללא הזמנה מוקדמת ולאחר שהוצא נגדו צו הרחקה מביתה, אחרי חודשים רבים בהם הטריד אותה לאחר שהתגרשה ממנו.

ויטלוי הגיע לביתה של גרושתו ב-9 בנובמבר האחרון, אחרי ששמע שבן זוגה הנוכחי מתגורר אצלה ונשאר לישון בביתה באותו הערב, ובזמן שהאחרון היה בשירותים, ויטלוי פרץ לדירה, נכנס לחדר השירותים בו שהה בן זוגה של גרושתו והיכה אותו באלימות באמצעות ענף עץ גדול.

בן זוגה של גרושתו של ויטלוי שהופתע מהמתקפה, איבד את הכרתו במקום, והחל לאבד דם רב אחרי המכות הרבות שספג בראשו - כל זאת בזמן שויטלוי ממשיך להכות בו באכזריות. בת הזוג שלו וגרושתו של ויטלוי שחזרה לביתה זמן קצר לאחר המתקפה, גילתה את בן זוגה כשהוא שוכב ללא הכרה בחדר השירותים, והחלה לזעוק ולבקש את עזרת השכנים בזמן שויטלוי נמלט מהמקום.

דקות לאחר מכן, עם הגעת כוחות המשטרה לדירה, הם הזדעזעו לגלות את הגבר הפצוע שוכב בסלון הבית לאחר שהכרתו חזרה אליו וכשהוא מדמם מהפה והאוזניים, המום ולא מצליח להוציא מילה מפיו אחרי שניסו לברר איתו פרטים ראשונים על האירוע המצמרר. 

שעות ספורות לאחר מכן הצליחה המשטרה לאתר את ויטלוי בזמן שהסתתר בביתו, הוא נלקח למעצר, שם התברר שכבר עומדת נגדו הרשאה משנת 2018, אז הואשם בעבירות רכוש ואלימות נגד גרושתו.

נכון להיום ויטלוי עדיין שוהה במעצר, ולפי גורמים שונים בתקשרות המקומית הוא צפוי לעמוד למשפט בקרוב ולהישלח לשנים לא מעטות מאחורי סורג ובריח. בכל הקשור לגבר שהותקף דווח כי הוא סובל מנזק נוירולוגי קשה ועבר מספר ניתוחים מצילי חיים, וצפויה לו החלמה ארוכה והוא צפוי להישאר באשפוז ותחת השגחה לפחות למשך שלושת החודשים הקרובים.