כשבעלי אומר לי שהוא קבע עם חברים שלו ערב גברים אינטימי אני מדמיינת את זה בערך ככה; עשן סיגריות, משחק קלפים, וויסקי בכוסות קטנות ונושא אחד ויחיד לשיחה - נשים - איך ההיא מהעבודה כוסית, ואיך הוא פעם ניסה לזיין אותה, ואיך הדוגמנית ההיא שווה ואיזה פורנו הם הכי אוהבים.

ככה אני רואה אותם בעיני רוחי. יושבים להם סביב שולחן פוקר בלי חולצות (לבחורה מותר לדמיין), מעבירים ג'וינט ומדברים על סקס. אבל רבותיי, ובעיקר גבירותיי, מיתוסים נועדו שיישברו אותם, ובמקום הסצינה הזו, שכאילו לקוחה מ"הסופרנוס", כשבעלי נפגש עם החברים שלו הם דווקא אוכלים המבורגר, שותים קולה ומדברים על כבישים, על מחירי נייר טואלט, על חומוס ועל נדל"ן.

כן כן, במקום הבחורה שהם היו מתים לזיין, הם מדברים על הדירה שהם היו מתים לאכלס. כן, על סקס הם בכלל לא מדברים. אולי לפני שהם נכנסו למערכות יחסים רציניות הם היו חולקים קצת יותר, אבל מאז שהתמסדו, בעלי וחבריו לא חולקים פרטים מחדר המיטות. להפך, זה הפך להיות עניין סופר אינטימי ופרטי.

המחשבה לשבת אחר כך עם אשתך ועם החבר, זה ששמע את כל הסודות המלוכלכים עליה, משתקת אותם. את הפרטים המלוכלכים, הסקסיים ואפילו המביכים שיכולים לעלות מיחסי מין - גברים שומרים לעצמם, וחבל.

 

פוקר (צילום: צילום מסך)
מתעסקים בפוקר במקום במה שחשוב באמת | צילום: צילום מסך

עכשיו שלא תבינו לא נכון - גם נשים שומרות לעצמן הרבה פרטים. אבל אני לא. אני אוהבת לחלוק ולשמוע, ולקבל טיפים מחברות שלי. אני אוהבת לשמוע על משהו שעשתה חברה שלי עם בן הזוג שלה ולהציע לבעלי. זה לא שאני אומרת לו: "סיוון ובני ניסו סקס עם קשירות, בוא ננסה גם אנחנו", אבל אני מנסה לרמוז בעדינות.

בעלי לא שואל מאיפה הטיפים אלא רק שמח על ההצעה המרעננת לחיי המין. ברוטינת הסקס שלי נמצאים כמה מהטיפים הכי טובים שקיבלתי מחברות: הם כוללים עצות על פורפליי, על איך להעצים את ההנאה שלי, על סקס מחוץ לבית וגם כמה עצות זהב על איך לעשות לבן הזוג שלי נעים יותר.

כשהשתמשתי בטיפים האלה לראשונה - המבט המאושר על פניו של בן הזוג שלי היה שווה הכל. זה לא הביך אותי לדבר איתן על הסקס שלנו, להפך, זה הפך אותו למשהו דינמי, שמשתנה, מתחדש ומתעצם מפעם לפעם. צעצועי מין, תנוחות חדשות, צביטות וקשירות במקומות מסויימים, כל אלה הגיעו לחיינו בזכות שיחה כנה עם חברות שלי.

במקום שבו אני נמצאת, במערכת יחסים של כמה שנים טובות עם בן זוג אליו נישאתי, זה לא שהסקס הוא המוטיב המרכזי בזוגיות. מה שנמצא במרכזה זה חברות, אמון, הקשבה והדדיות. אבל הסקס הוא הדובדבן שבקצפת. ואם עושים סקס רק פעם או פעמיים בשבוע, כדאי שהוא יהיה שווה את זה.

שתי חברות מדברות (צילום: Antonio Guillem, Shutterstock)
את הטיפים הכי טובים שלי לסקס קיבלתי מחברות. אילוסטרציה | צילום: Antonio Guillem, Shutterstock

ואיך משנים סקס מדבר שגרתי כמו תדלוק או שטיפת כלים להרפתקה מרגשת שמתעצמת בכל פעם מחדש? לא, התשובה היא לא פורנו. התשובה היא שיחה. אני יודעת, אתם תטקבקו - "מי זו השמאלנית הזו שחושבת שאפשר לפתור כל דבר עם שיח?". זוט עני, ואני צודקת.

הדרך לשדרג את הסקס שלכם היא לדבר עם אנשים שעוברים בדיוק אותו הדבר, את אותו הסקס עם אותו בן אדם כבר שנים על גבי שנים ותוהים איך אפשר לרענן. פשוט באים אליהם ושואלים אותם - "היי, יש לך אולי טיפ איך להפוך את הסקס ליותר סקסי? יש לך טיפ איך לא להירדם בכל לילה מחדש? איך לנצל את שבת בבוקר? איך להוציא את המירב מהסופ"ש בצימר?". גברים אולי לא עושים את זה, אבל אני כן, אנחנו הנשים כן, בשביל זה יש חברות. עכשיו לכו ותבינו בשביל מה יש חברים, ואת הבושה תשאירו מחוץ לסדין כי פשוט חבל.

 

לגברים שקוראים את הכתבה הזו אני קוראת, בלי שמץ של ציניות, לדבר עם החברים שלהם. לפתוח איתם את הנושא הרגיש הזה. מה הדבר הכי גרוע שיכול לצאת לכם מזה? מבוכה. מה הדבר הכי טוב שיכול לצאת לכם מזה? אורגזמות חזקות יותר, לכם ולבת הזוג. 

 

ועכשיו לשאלת השאלות - אוקיי יעל, השתכנענו, אנחנו רוצים לדבר עם החברים שלנו על סקס ובכך לשפר את חיי המין. איך אנחנו עושים את זה לעזאזל? איך אנחנו מעלים את הנושא מול החברים שלנו בלי לרצות שהאדמה תקבור אותנו? ולזה אני עונה - תקראו להם את הטור שלי. כמה פשוט - ככה יעבוד.