"אני יודעת שאני אמורה לחשוש לחיי, אבל אני לא יכולה שלא להיות משועשעת מכל הסיטואציה הזאת": קריינית רדיו מדרום ארה"ב חשפה לאחרונה בחשבון הטיקטוק שלה את כל הפרטים על העימות הביזארי שהיה לה עם מישהו איתו הייתה אמורה לצאת לדייט.

בסדרת פוסטים שהפכה מהר מאוד לוויראלית, סוזן מייסון בת ה-40 הסבירה שהכל התחיל אחרי שהבחור הבריז לה מהדייט הראשון שקבעו והמציא איזה שקר פתטי שאבא שלו אושפז בבית חולים. "חיכיתי לו במשך חצי שעה במסעדה והוא מעולם לא בא", סיפרה מייסון. "שעתיים מאוחר יותר הוא התקשר אליי ואמר לי שאביו אושפז בבית חולים. אחר כך הוא התקשר אליי שוב ואמר לי שזה היה שקר, לפני שהוא השאיר לי איזה 6 הודעות קוליות בטלפון הנייד".

בשאר הפוסטים שפרסמה אפשר לשמוע כמה מההודעות הקוליות שהשאיר לה  אותן בחור אלמוני ונעות בין מתרפסות לזועמות. "עברה שעה ולא שמעתי ממך כלום. אני לא חושב שזה בסדר!", הוא נשמע זועם. "דיברתי עם חברים שלי על כל הסיפור הזה וכולם אומרים שכבר היית צריכה לחזור אליי".

@masononthemic

The AUDACITY. ##datingstorytime ##fyp ##comedy ##dallas ##dallastiktok

♬ original sound - Mason (Maseyfaceradio)

בהודעה אחרת הוא הוסיף: "את יודעת, בכנות, אני מתחיל לשקול מחדש את כל העניין הזה ואני לא יודע... אני חושב שאם אני לא אשמע ממך בחצי שעה הקרובה אז זה פשוט לא יעבוד בינינו". בהודעה אחרת ששלח מאוחר יותר, אפשר לשמוע אותו מתנצל על ההתנהגות שלו. "לפעמים אני פשוט קצת מתרגז כשאני כנה עם אנשים ואני מרגיש שהם לא כנים איתי", הוא הסביר. "לא התכוונתי לצעוק". בהמשך, הוא חזר להודעות זועמות.

"למה לא התקשרת אליי בחזרה?!", שאל בזעם. "איך מישהו יכול להתנהג ככה למישהו אחר?! הסברתי את עצמי, אמרתי שדברים כאלה קרו לי בעבר. את אמרת שדברים כאלה קרו לך בעבר. זאת אחת הסיבות שזה יכול להסתדר כל כך בינינו! שלחתי לך כמה הודעות ושפכתי את הלב שלי. כל מה שאני מבקש זאת שיחה בחזרה ואז נוכל לצאת שוב לדייט. אני יכול להתנהג אלייך ממש נחמד. אני לא מבין נשים כמוך. חשבתי שאת שונה".

מייסון הוסיפה שאחרי שאותו בחור הבין שהיא מפרסמת את תוכן ההודעות הקוליות שלו בטיקטוק, הוא אפילו התחיל לאיים עליה בתביעה משפטית. "דרגות הטירוף שאני צריכה להתמודד איתן כרגע הן בלתי נתפסות", סיפרה. "הוא פשוט לא מפסיק לשלוח לי הודעות קוליות". למרות זאת, זה עדיין לא היה השיא.

@masononthemic

I’m not even mad. These are hilarious. ##datingstorytime ##storytime ##viral ##single ##fyp ##comedy ##dallas ##dallastiktok

♬ original sound - Mason (Maseyfaceradio)

בשלב מסוים סוזן אפילו קיבלה הודעה קולית מאישה שהציגה את עצמה בתור אימו של הדייט שלה, שביקשה גם היא שזו תיתן לו הזדמנות נוספת. "אני יודעת שזה לא ענייני, אבל יש לי נטייה לנסות לתקן דברים בעצמי", סיפרה האם. "הבן שלי סיפר לי מה קרה ודיברתי איתו, והוא יודע שמה שהוא עשה זה לא בסדר. הוא בחור טוב ואני חושבת שכדאי שתתני לו הזדמנות נוספת".

האישה אפילו הזמינה אותה לארוחת ערב בביתה יחד עם בנה, ומאוחר יותר הציעה שכולם יישבו יחד לשחק משחקי קופסה. מיותר לציין שסוזן לא נענתה להצעה ואפילו לא חזרה אליה, ובינתיים אינספור משתמשים הגיבו לסדרת הפוסטים ההזויים – כשרבים מהם משוכנעים שסוזן ניצלה בנס ממשפחה שלמה של משוגעים.

"וואי אחותי כמה דגלים אדומים", כתבה משתמשת אחת. "הדבר הכי טוב שהוא יכול היה לעשות בשבילך זה להבריז לך". משתמש אחר הוסיף שזה בגדר נס שהוא לא הופיע בדייט, בזמן שמשתמשת נוספת ציינה: "מעניין לראות שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ. משחקי קופסה? וואו".