גבר אמריקאי הפתיע את בני משפחתו בהפתעת חייהם, אחרי שהופיע בביתם עם בנו התינוק – שעליו הם לא ידעו דבר. אמנדה, אמו של התינוק, תיעדה את הרגע יוצא הדופן, ופרסמה את התיעוד בתחילת החודש בחשבון הטיק טוק שלה.

בסרטון אפשר לראות את האב, זאק, נכנס לבית של סבתו עם הסלקל שבו נמצא התינוק רואן. סבו ההמום של זאק שואל אותו: "מאיפה השגת את זה?". הפרס על התגובה הטובה ביותר בחדר מגיע לסבתו של זאק, שמחבקת אותו בהתרגשות לפני שהיא מסתובבת אל אמנדה ושואלת אותה: "מי את?".

@mcshaneamanda

So we had a baby and he didn’t tell anyone... Remainder of the video in the next post!  ##baby ##surprisebaby ##surprise ##georgiagrown ##funny ##funnyvideo

♬ original sound - Amanda McShane

הסרטון הפך עד מהרה לוויראלי וצבר יותר מ-20 מיליון צפיות ויותר מ-3 מיליון לייקים ברשת החברתית. בהמשך הסבירה אמנדה שזאק לא סיפר לבני משפחתו בגלל שההיריון שלה לא היה מתוכנן.

אמנדה סיפרה שהשניים הכירו בחדר הכושר אחרי שהיא סיימה מערכת יחסים ארוכה עם גבר אחר. היא נכנסה להיריון והחליטה ללדת את התינוק. רק כשהייתה בהיריון מתקדם זאק החליט לספר לאמו, אבל הוא גילה לסבו וסבתו רק אחרי הלידה – שהתרחשה לקראת חג המולד בשנה שעברה.

אמנדה פרסמה בהמשך סרטון נוסף שבו סיפרה שמערכת היחסים שלה עם זאק הסתיימה, אבל אמו עדיין בקשר עם רואן. "אמו של זאק היא המושיעה שלי", סיפרה. "היא חלק גדול מאוד מחייו של רואן. היא עוזרת לי כמה פעמים בשבוע כשהיא רוצה לראות אותו או לעזור לי במשהו. אני בת מזל שהיא עוזרת לי".