"התחתנתי עם הרוצח של אחי אחרי שכתבתי לו מכתב ובו ציינתי שאני סולחת לו": אישה תושבת קליבלנד הדהימה את תושבי ארה"ב לאחרונה לאחר שחשפה את הרומן הביזארי שלה עם האדם שהורשע ברצח של אחיה למחצה.

בשיחה עם כתבים מקומיים, סיפרה האישה, קריסטל שטראוס שמה, שהשניים התחתנו בשבוע שעבר – זמן קצר אחרי שבן זוגה שוחרר למעצר בית. היא סיפרה שהחלה להתכתב עם בעלה והרוצח של אחיה, ג'ון טיידג'ן (57), בשנת 2016, כמעט שלושה עשורים אחרי שהורשע ברצח של בריאן מק'גארי ונידון לרצות מאסר עולם.

טיידג'ן היה בן 25 כשמק'גארי, אחיה החורג בן ה-18 של שטראוס, נדקר ונורה למוות. ממצאי החקירה חשפו כי ברשותו של טיידג'ן היה לכאורה אקדח ועליו שרידי הדם של הקורבן - ולמרות זאת הוא כל הזמן טען לחפותו.

View this post on Instagram

A post shared by Kimberly Kendall Corral (@kimlawcrimlaw)

"27 שנים אחרי שהוא הורשע ברצח של בריאן כתבתי לו שאני סולחת לו", סיפרה שטראוס. "הוא שלח לי מכתב חזרה ואמר שהוא חף מפשע. מההתכתבות איתו היה ברור שיש לנו מכנה משותף עיקרי - שנינו איבדנו את בריאן באותו לילה גורלי".

השניים התכתבו במשך ארבע שנים עד שטיידג'ן הציע לשטראוס להתחתן איתו לפני כשנה והיא הסכימה, ולאחרונה בית המשפט אישר את עתירת עורכי דינו של הרוצח למשפט חוזר, ואחרי שאלו הציגו שורה של ראיות חדשות, הוא שוחרר למעצר בית וטקס הנישואים שלו עם שטראוס התאפשר. הזיה? תחליטו אתם.

תיעוד מטקס החתונה עלה לחשבון האינסטגרם של עורכת הדין קימברלי קנדל קורל, הפך לוויראלי, ובאשר למשפט החוזר, טיידג'ן ציין שהוא משוכנע שהפעם התוצאות יהיו אחרות. "לא מצאו עליי שרידים של אבק שריפה, דם, חתכים, שריטות או כל דבר אחר שמעיד על מאבק", סיפר בבית המשפט. "אפילו השופט אמר שאם הראיות שיש לנו היו זמינות אז – תוצאות המשפט היו שונות".