אישה צעירה תושבת ארה"ב חשפה מול העוקבים שלה בטיקטוק את הרגע שבו היא ואביה התעמתו עם בן זוגה לשעבר, אחרי שהתברר לה שהוא בוגד בה.

ג'ייד היק בת ה-24 סיפרה לעוקביה שהאקס שלה נפל לתרגיל עוקץ מתוחכם שחברתה עשתה לו לאחר שהתברר שהוא חזר לשלוח הודעות לבת זוגו לשעבר. בסרטון שהעלתה היק לרשת החברתית, היא הסבירה שחברתה התחזתה לאישה בשם היילי ושכנעה אותו להיפגש איתה. בתגובה, הבחור הזמין חדר במלון והזמין אותה להגיע – אבל היחידים שבאו לבקר אותו היו זוגתו ואביה.

"היי, אני היילי", נשמע אביה אומר בסרטון. "ואני החברה שלך לשעבר", מוסיפה ג'ייד, רגע לפני שאביה פתח במונולוג מאיים מאוד. "אתה לא חוזר לבית שלה בחיים, שמעת? אלא אם כן קבעת איתה מראש וכדאי לך לקבוע מראש. אתה מבין? הלילה אתה הולך להביא ביד לידיעתך. פישלת, טמבל, ושיהיה לך לילה טוב".

הסרטון, כמובן, הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-600 אלף צפיות בטיקטוק ואלפי תגובות מצד הגולשים. "אבא שלך ענק", כתב אחד הגולשים. "הלוואי והייתה לי מערכת יחסים כזאת עם אבא שלי", וגולש אחר הצביע על שפת הגוף של בן זוגה לשעבר והוסיף: "תראו איך הוא עומד מוזר".

גולשת אחת כתבה שבמקרה של אבא שלה סביר להניח שהעימות היה מתדרדר לאלימות מהר מאוד. "אבא שלי היה כנראה רוצח את הבחור הזה. טוב לראות שהוא הצליח לשמור על קור רוח".

זאת כמובן לא הפעם הראשונה שבה גולשות חשפו את בני זוגן הבוגדניים בטיק טוק, ובינואר האחרון צעירה אמריקאית העלתה את הרגע שבו תפסה את חבר שלה עם אישה אחרת בדירתם – רגע שהפך לוויראלי עם יותר מ-25 מיליון צפיות. חודש מאוחר יותר, אישה אחרת חשפה כיצד גילתה שבן זוגה בוגד בה והכל בגלל "סלפי מראה" ששלח לה מבית מלון.