זהו סיפורם של בני זוג באמצע שנות ה-30 לחייהם, אשר מתגוררים בווילה מפוארת בצפון הארץ. הגבר הוא יבואן יהלומים, והאישה מנהלת עסק משגשג ומצליח של מותגי בגדים בייבוא אישי.

חייהם של בני הזוג, הורים לשלושה ילדים, התנהלו עד לאחרונה על מי מנוחות והם חיו באושר ועושר. בין שלל עיסוקיהם, אחת לכמה חודשים נהג הגבר לצאת עם כמה מחבריו למסע של כמה ימים ביאכטה מפוארת, בעוד שזוגתו נהגה במקביל לטוס לצרפת, לונדון וניו יורק כדי לרכוש בגדים לחנות הבוטיק היוקרתית שלה.

לפני כשנה וחצי החלה האישה לחשוד שבעלה בוגד בה עם אחת הצעירות שהתלוו אליו למסעות היאכטות שלו, ואחרי תקופה בה שמרה את החשדות שלה לעצמה, היא החליטה להטיח בבעלה את העובדה שהיא חושדת בו שהוא בוגד בה עם אותה צעירה.

הגבר לא הכחיש את טענותיה של זוגתו, הודה בבגידה, וטען להגנתו כי מדובר במעידה חד פעמית וביקש את סליחתה. וכך, למרות שהתנצל על מעשיו, וכמקדם הגנה, החליטה האישה לשכור את שירותיה של עו"ד שרין סולן כדי שזו תנסח עבורה הסכם שיימנע מבעלה לבגוד בה בעתיד.

על פי ההסכם (עליו חתם הבעל מרצונו החופשי), במידה ויוכח כי הוא בגד שוב באשתו, הוא ישלם לה פיצוי של 5 מיליון שקלים, דמי מזונות בסך 25 אלף שקלים בחודש, ויוותר על חלקו בווילה המפוארת שלהם.

אישה על יאכטה
"מדובר פה בתרגיל פיתוי". אילוסטרציה | צילום: shutterstock | Dean Drobot

וכך, מהר מאוד גילתה האישה כי בעלה חזר לסורו והמשיך לבגוד בה עם כמה נשים שונות באותה יאכטה יחד עם חבריו. בנוסף, האישה קיבלה לידיה סרטון וידאו מאחת הנשים ששהו על היאכטה ובה נראה בן זוגה מתהולל עם מספר נשים צעירות.

האישה, באופן טבעי, פנתה מהר מאוד לבית המשפט לענייני משפחה בדרישה לחייב את הבעל לעמוד בהסכם עליו חתם, וזה טען בתגובה כי אשתו חברה למאהבת הצעירה שלו ויחד תכננו השתיים לעקוץ אותו במיליוני שקלים. לטענתו, אשתו הבטיחה למאהבת סכום של כמיליון שקלים בתמורה לכך שתמשיך לנהל עמו קשר רומנטי.

"מדובר פה בתרגיל פיתוי ובחוסר תום לב מצד אשתי, ולכן ההסכם בינינו בטל ומבוטל", טען הגבר להגנתו. "כל ההסכם הזה הושג במרמה ואין לו כל משמעות משפטית".

האישה טענה מנגד כי מדובר בהאשמות הזויות והיא לא שלחה שום מאהבת לפתות את בעלה, והוא פשוט לא יכול היה להיגמל מהבגידות שלו. בית המשפט,שקיבל לידיו את כל פרטי המקרה, צפוי לדון בקרוב בתיק המרתק הזה, ולהגיע להחלטה.