גבר אמריקאי תושב צפון קרוליינה אשר מנסה כבר שנים למצוא את "האישה של חייו", עשה צעד משמעותי בדרך לשם אחרי שיצר אפליקציית היכרויות יחידה במינה בה הגבר היחיד שזמין לזוגיות הוא, ובכן, הוא עצמו.

אחרי נסיון ארוך בשלל אפליקציות להיכרויות מסוגים שונים, אהרון סמית' (31) שם לב לבעיה המרכזית מבחינתו שחוזרת על עצמה בכל האפליקציות האלה: "הבעיה הגדולה ביותר באפליקציות להיכרויות היא שהפנים שלי לא מוצגות שם בצורה בולטת", סיפר סמית' לאתר CBS.

הפתרון מבחינתו של סמית'? העלמתם לחלוטין של כל מתחריו. "אם החיים נותנים לך לימונים, תחילה עלייך להכין לימונדה", מספר סמית'. "אחרי זה אתה צריך לוודא שאף חברה אחרת לא מייצרת או מפיצה משקאות קלים אחרים, ו'המשחק' היחיד בעיר הוא הלימונדה שלך".

לאחר שפנה לאחד מחבריו, מהנדס תכנה במקצועו, שחרר סמית' את הגרסה הראשונה לאפליקציית ההיכרויות החדשה שלו - Singularity ("ייחודיות"), שם כאמור הוא הגבר היחיד אותו ניתן להזמין לדייט.

שלא כמו באפליקציות כמו טינדר או אוקיי קיופיד, נשים שיירשמו ל-Singularity לא ייתקלו בקרוסלה אינסופית של התאמות פוטנציאליות, ובמקום זה הם ייתקלו רק באוסף תמונות שיציג רק את סמית'.

חלק מהתמונות מראות את סמית' עם כובע סנטה קלאוס, באחרות הוא נראה מנגן בגיטרה או קופץ מול משאית גלידה - וכולן מופיעות בצורה ברורה, אפילו ברורה מדי, באפליקצייה החדשה שלו.

סקוט מקדואל, חברו המהנדס של סמית', סיפר כי הזדהה עם חברו ומצבו כאשר ניגש לפיתוח האפליקצייה: "כל אחד מאיתנו שהתנסה בעבר בשימוש באפליקציות להיכרויות יכול לספר שמשהו שם מסריח לפעמים", סיפר מקדואל.

בהמשך סיפר סמית' כי הוא גם מחזיק בערוץ יוטיוב בו הוא מפרסם תמונות שלו מהופעות רוק או סשנים מוזיקליים, ולאחרונה הוא העלה אליו סרטון תדמית לאפליקציה החדשה שלו שזכה כבר לעשרות אלפי צפיות.

"היכרויות און ליין זה דבר נורא שהופך ליותר ויותר חסר רגש עם כל שנה שעוברת", אומר סמית' בסרטון. "ברור שאתה יכול לפגוש אנשים בדרך המיושנת, אבל זה מרגיש כמו עבודה רבה. Singularity חוסכת לך אינספור שעות של החלקה רק על ידי התאמתך אלי!". מה נגיד? אהבנו ממש.