רגע מושלם ומתוק במיוחד נתפס בעדשת המצלמה: אב ובתו תועדו רוקדים בקומת האוכל של מרכז קניות מקסיקני והסרטון, כמו שתבינו מיד, הפך עד מהר מאוד לוויראלי במדינת סונורה שבמערב המדינה ואז בכל העולם אחרי שעלה לרשת לפני כשבוע.

בפוסט אפשר לראת את האב, חוזה מנואל, רוקד עם בתו רומינה בת ה-3. "הסרטון שהפך לוויראלי תוך דקות מגיע בגאווה גדולה מריו סונורה", נכתב בגוף הפוסט שנצפה מאז יותר מ-5 מיליון פעמים, קיבל למעלה מ-531 אלף לייקים ויותר מ-7,000 תגובות – רובן מגולשים שלא הצליחו להתעלם המריקוד הכובש של האב ובתו.

@zoilita832

♬ sonido original - Romina baila a donde vaya

"כמה נחמד לראות ילדות משחקות עם האבות שלהן", כתבה אחת הגולשות. "איזה פוסט מדהים", וגולשת אחרת הוסיפה: "איזה בובה מתוקה איך שהיא רוקדת עם אבא שלה. מקווה שהיא תנצור את הזכרונות האלה איתו לכל החיים".

גולש אחר השתעשע מהסרטון והוסיף: "הילדה רוקדת מצוין, אבל הגב שלי כואב רק מלראות את אבא שלה. מצד שני, רואים עליו שהוא מאוד שמח לרקוד עם הקטנה שלו", וגולשת אחרת ציינה: "אלו מסוג הזכרונות שאי אפשר לשכוח. אני זוכרת שהייתי רוקדת עם אבי שלי, זכרונו לברכה. אני אנצור את הרגעים האלה לעד ואני מקווה שגם אתם" – ועל זה נאמר: הלו, מי חותך פה בצל?