יהלומים (צילום: אינסטגרם, thediamonddeck)
אילוסטרציה | צילום: אינסטגרם, thediamonddeck

צעירה אמריקאית העובדת בחנות תכשיטים חשפה לאחרונה את התקרית הביזארית לה הייתה עדה וכללה את אחד הלקוחות שלה שהגיע לקנות שני תכשיטים בו זמנית בשביל אשתו ובשביל המאהבת שלו.

אושיית הרשת האמריקאית, זואי רו, הייתה זו שחשפה את פרטי האירוע המוזר לעולם בחשבון הטיק טוק שלה - שם, כמו שאתם מתארים לעצמכם, הפוסט שלה הפך מהר מאוד לוויראלי בטירוף.

"הלקוח שלי הגיע לאסוף תכשיט שהיה כתוב עליו 'לאשתי היפהפייה', ושאלתי אותו אם הוא רוצה משהו נוסף", זיפרה זואי. "הוא אמר לי שלא, אבל הוסיף שהוא כן רוצה לקנות משהו נוסף עם כרטיס אשראי אחר. אמרתי לו שאין שום בעיה ושאלתי מה הוא מחפש בדיוק - אז הוא שאל אם יש לי משהו שכתוב עליו 'לחברה שלי'".

@zozoroe

What a good day to look out for other women this happens too often. ##fyp ##whydomen ##storytime ##CTCVoiceBox ##DayInMyLife ##OikosOneTrip ##funny ##viral

♬ original sound - Zoe Roe

מיותר לציין שזואי נותרה די המומה מהתפנית בעלילה, ולמרות זאת, היא הצליחה להישאר מקצועית ועזרה לבחור לעטוף את שתי המתנות – אחת כדע לחגוג את יום הנישואים ה-10 שלו עם אשתו קריסטן, והשנייה בשביל חברה שלו לורה, איתה הוא חגג ממש באותו היום את יום השנה הראשון שלהם.

"הוא ביקש שאכתוב על הקופסאות K ו-L כדי שהוא חלילה לא יתבלבל עם המתנות", סיפרה זואי. "עטפתי אותן יפה, איחלתי לו יום טוב, הוא אמר לי 'תודה' ואז יצא. רק אחרי שיצא ועזב את החנות נזכרתי שלאשתו קוראים לורה ולחברה שלו קוראים קירסטין - וכנראה התבלבלתי בקופסאות".

View this post on Instagram

A post shared by Zoe Roe (@zozoroe) on

הסרטון של זואי הפך עד מהרה לאחד הפוסטים הפופולריים ביותר שלה בטיק טוק, עם יותר מ-7 מיליון צפיות, 2 מיליון לייקים ועשרות אלפי תגובות – רובן מאנשים שחושבים שמה שהיא עשתה היה לא פחות מאשר גאוני.

"התעוזה לקנות את שני התכשיטים באותו מקום – וואו!", כתב אחד המשתמשים ברשת החברתית, ומשתמש נוסף הגיב גם הוא לאושיית וכתב: "תבורכי".

למרות זאת, היו גם כמה מגיבים שטענו כי היא לא הייתה צריכה להתערב בעניינים שלא קשורים אליה, רק כדי לקבל מאחת המשתמשות את התגובה: "כאישה נשואה, הייתי מאוד מעריכה אם מישהו היה אומר לי שזה מה שבעלי עושה - ולכן אני מברכת אותך".