ד', תושבת מרכז הארץ, החליטה לאחרונה להתגרש מבעלה אחרי שלטענתה הוא מרבה לנשק את אימא שלה בצורה מעוררת חשד, ברמה כזו שהיא משוכנעת שיש ביניהם רומן.

בני הזוג, שניהם בשנות ה-30 לחייהם, נישאו לפני כחמש שנים. הם הכירו בשעת ששירתו יחד כאנשי קבע בבסיס באזור המרכז, ועם שחרורה, ד' מצאה עבודה בתחום ההייטק בזמן שבן זוגה החל לעבוד במשרת ניהול בחברה גדולה.

לטענתה של ד', גם בזמן החתונה, ובטח בשנים שעברו מאז, היא הבחינה שבעלה מרבה לפלרטט עם אימא שלה, ובמפגשים משפחתיים הוא מנשק אותה על שפתיה, נשיקה שלעיתים נמשכת שניות ארוכות.

"עוד לפני החתונה, כשיצאנו במשך כמה שבועות, הבחנתי בכימיה בינו לבין אמא שלי. ראיתי שהוא מהופנט ממנה ושהיא די מרוצה ממנו כבן הזוג שלי לעתיד", ציינה ד'. "בזמנו זה לא הדליק לי נורות אדומות, גם כשפה ושם היא הייתה אוהבת להסתכל עליו והייתה אומרת לי שהוא גבר הורס ושזכיתי".

לדבריה, גם בחתונתה היא הבחינה שבעלה ואימא הרבו להסתכל אחד על השנייה והסתודדו ארוכות. "כשהוא היה מנשק את אימא שלי זה היה נראה לי מוזר. הוא מנשק אותה על השפתיים ולא רק על הלחי", טוענת ד', "הערתי לו על כך פעמים רבות, אבל הוא טוען שאני פרנואידית, אני מדמיינת דברים, ושבינו לבין אימא שלי אין כלום".

למרות בקשותיה של ד' מבעלה לחדול מלפלרטט עם אמא שלה ולנשק אותה על פיה, ולמרות שהוא הכחיש את דבריה -  היא החליטה להתגרש ממנו. "זה אני או אימא שלי", ציינה ל' בפני בעלה ההמום.

הבעל מצדו, שלא הסכים עם טענותיה של אשתו הצעירה, הגיש כתב הגנה לבית הדין הרבני ובו ביקש לדחות את תביעת אשתו להתגרש ולקבל גט בנימוק שהיא קנאית ואובססיבית, ושבינו לבין אימא שלה אין כלום פרט ליחסים טובים, ודייני בית הדין הרבני צפויים לדון בקרוב בתביעתה של האישה.