גבר בריטי מצא את עצמו לאחרונה במרכזה של תסבוכת ביזארית דווקא ביום האב – והכל בעקבות טעות קטנה של חברה למשלוחH גלויות. דארן וילסון, בן 52 מלונדון, סיפר לסוכנות הידיעות SWNS איך זוגתו קיבלה התקף זעם אחרי שמצאה בתיבת הדואר גלויה מאישה בשם סאמר ריי ובה היא מברכת את בעלה על לידת בנם.

לטענתו של וילסון, אשתו כעסה כל כך שהיא שברה לו את הטלפון הנייד, הלפטופ והטלוויזיה. "הגלויה הגיעה בבוקר והמעטפה הייתה ממוענת אליי", הוא סיפר. "למרות זאת, על הגלויה עצמה לא היה את השם שלי. היה כתוב רק 'פאפס', שבמקרה כך הבנים שלי קוראים לי", הוסיף וילסון ואמר שזוגתו קיבלה התקף זעם והחלה לשבור חפצים אחרי שלא הצליחה ליצור איתו קשר.

מאז אותו בוקר יוצא דופן ניסה ליצור קשר עם חברת הגלויות, Funky Pigeon שמה, ולדרוש פיצוי, אחרי שלטענתו עוגמת הנפש שנגרמה לו היא באחריותם בלבד. "בשבילם זאת טעות קטנה, אבל לי היא הייתה יכולה להרוס את החיים. העובדה שהם לא עשו את עבודתם כמו שצריך גרמה לי להרבה צרות בבית".

קרי, זוגתו של וילסון, התייחסה גם היא לפרשה ואמרה שהיום היא מובכת מאוד מהתגובה שלה: "ברגע שראיתי שכתוב 'פאפס', הייתי משוכנעת שזה הוא כי ככה הילדים שלנו קוראים לו. בעבר הוא כבר הודה שניהל רומן מאחורי הגב שלי - אבל זה היה לפני 15 שנה. הגלויה הזאת פשוט החזירה לי ברגע אחד את כל החרדה מהפרשה הזאת".

וילסון מצדו אישר שהוא אכן ניהל מערכת יחסים עם אישה אחרת בזמן תקופתו עם קרי, אבל כל הסיפור הוא נחלת עבר ועכשיו הוא "אדם אחר לגמרי". אגב, גורמים מחברת Funky Pigeon הגיבו מאז לפרשה, הצטערו על הבלבול ואמרו שמדובר בטעות אנוש. "יצרנו קשר עם הלקוח שלנו, החזרנו את כספו ווידאנו שהגלויה שלו הגיעה למקום הנכון", נמסר בהודעה. "כמו כן, הצענו פיצוי למר וילסון על עוגמת הנפש שנגרמה לו".