זהו סיפורם של בני זוג המתגוררים בצפון הארץ. הגבר הוא איש עסקים אמיד המגלגל מחזור שנתי של כמה מיליוני שקלים בשנה והאישה עובדת כמורה בתיכון. בני הזוג, שניהם בשנות ה-50 לחייהם, נשואים למעלה מ-20 שנה, הורים לשלושה ילדים גדולים, וחייהם התנהלו בשלווה יחסית - לפחות עד אמצע השנה שעברה.

לפני מספר חודשים ובין הסגרים נאלץ הגבר לטוס בדחיפות לפגישת עסקים בחו"ל כדי לסגור עסקה חשובה, ובתום הפגישה הוא החליט לחרוג ממנהגו וקפץ למועדון לילה בעיר אליה נסע שם בילה כשהוא מתעד בטלפון הסלולרי שלו את עצמו מבלה במועדון לצד מספר צעירות שהיו במקום. 

כמה שעות לאחר מכן, כאשר חזר הגבר למלון בו התארח כשהוא שיכור ועייף, הוא עשה טעות אחת גורלית שעלתה לו ביוקר אחרי ששלח לאחת מקבוצות הוואטסאפ בהן הוא חבר תמונה של בחורה עירומה כשעל גופה שורות של קוקאין יחד עם עוד כמה סרטונים נוספים בהם הוא נראה רוקד במועדון לצד בחורות מקומיות.

מה שהתברר לאחר מכן הוא שהגבר שכח שגם אשתו חברה באותה קבוצה, ומבחינתה, אחרי שראתה את התיעוד המפליל, היא קיבלה אישור לחשדותיה כי בעלה בוגד בה כבר תקופה ארוכה ואותם סרטנים הספיקו לה כדי להבין סופית שהיא ומכרחה להתגרש ממנו.

עוד לפני שבן זוגה חזר ארצה שכרה האישה את שירותיה של עו"ד גלית צור והודיעה לבעלה שהיא מתגרשת ממנו, ואחרי שזה חזר ארצה גם סירבה לישון עמו באותו חדר השינה. בהמשך, אחרי שחששה שבעלה יעלים ממנה נכסים, היא שכרה את שירותיו של חוקר פרטי.

במקביל, הגישה האישה תביעת גירושים לבית הדין הרבני ודרשה לקבל גט באופן מיידי, כמו גם עשרות מיליוני שקלים מנכסיו השונים של הגבר, אך זה הכחיש כי הוא מחזיק בנכסים שטענה האישה - אבל לאחר שהיא הציגה בפניו את ממצאי החוקר הפרטי, הוא נאלץ להתקפל, ולאחר מאבק ממושך נאלץ הגבר לתת לאשתו גם את הגט וגם כמה מיליוני שקלים.