משתמשת טיקטוק חשפה לאחרונה את הסוף הטראגי של מערכת היחסים הראשונה שלה כשהייתה נערה – ואז גם סיפרה על הטוויסט הלא צפוי שחוותה לפני כמה ימים: המשתמשת, שזוהתה בשם k.jewel5, סיפרה בפוסט שפרסמה שכשהייתה בת 14 היא הכירה את החבר הראשון שלה, איתו היא ניהלה מערכת יחסים במשך חצי שנה עד שהם נקלעו לריב קשה.

מיד לאחר הריב ביניהם, השניים לא דיברו במשך שלושה ימים רצופים, אז היא נדהמה לקבל את ההודעה האיומה שבן זוגה שקע בתרדמת אחרי שנדקר במהלך קטטה בניו יורק.

"כמה ימים אחרי שגיליתי שהוא בקומה קיבלתי טלפון נוסף בו נאמר לי שבן הזוג שלי לשעבר מת", סיפרה הגולשת, כיום בת 20. "כל זה קרה לפני משהו כמו שש או שבע שנים וכמובן שנכנסתי להלם מוחלט. השנים עברו מאז, ולפני יומיים נותרתי המומה אחרי שמי שחשבתי שכבר לא איתנו פרסם תמונה חדשה עם בן הזוג החדש שלו!".

הסרטון יוצא הדופן בו היא גילתה כי בן זוגה לשעבר בחיים הפך מאז לוויראלי ברשת החברתית וגרף יותר מ-10 מיליון צפיות, וזמן קצר לאחר מכן היא פרסמה פוסט נוסף על הפרשה וחשפה שפנתה אל הבחור בהודעה פרטית וביקשה ממנו להבין לאן הוא נעלם במשך שנים.

"ראיתי את הסטורי שלך, בבקשה תענה לי", היא כתבה לו. "אהבתי אותך במשך שבע שנים! דייב, בבקשה תענה לי", ובהמשך הפוסט כתבה הצעירה שהתמונה של האקס שלה גרמה לה לבכות במשך שעות ארוכות והוסיפה שהידיעה על מותו לפני שנים השאירה אותה בטראומה שהשפיעה על כל מערכות היחסים הבאות שלה.

עד כה טרם פורסם האם בן זוגה לשעבר ענה להודעות שלה או שמישהו מטעמו הסביר לה מה באמת קרה לפני שבע שנים - אך אנחנו מבטיחים להמשיך ולעקוב אחרי הפרשה הביזארית הזאת בתקווה שיהיה לה סוף מפתיע לטובה.