צעירה מארה"ב הטריפה את הגולשים ברשת אחרי שחשפה כיצד גילתה על הרומן הסודי של בן זוגה. בסדרת פוסטים בטיקטוק, הגולשת עם הכינוי yummyyamssss, תיארה איך נסעה את כל הדרך מאטלנטה לפלורידה עם שני ילדיה כדי לבקר את החבר שלה - אז גילתה שהוא מנהל רומן עם אישה אחרת.

"כשאת מנהלת מערכת יחסים בלונג דיסטנס (מרחק רחוק) ונוסעת 9 שעות לראות אותו, רק כדי לגלות שהוא שכח להיפטר מכל הראיות שמוכיחות שהוא בוגד בך", כתבה הצעירה בגוף הסרטון וצילמה את מוצרי הטואלטיקה של המאהבת של בן זוגה – כולל מברשת שיניים, תכשירים לשיער ואפילו דאודורנט.

הסרטון הפך מאז לוויראלי ברשת החברתית עם יותר מ-2.5 מיליון צפיות וקרוב ל-180 אלף לייקים, ולמעשה, הפוסט היה כל כך פופולרי שהיא החליטה להעלות עוד כמה סרטונים בנושא ובהם היא פירטה קצת יותר על הפרשה.

@yummyyamsssss #cheater #fyp #fy #fypシ #foryou #foryoupage #aintshit #ohno #ohnonononoo #ohnono ♬ Oh No - Kreepa

בסרטונים הנוספים היא סיפרה איך נהגה לבקר אותו פעם בשבועיים יחד עם שני ילדיה. "הפעם, כשהגעתי לשם, זה היה בבוקר אז הלכתי למקלחת בזמן שהילדים ישנו", סיפרה. "אחרי שיצאתי מהמקלחת, חיפשתי מקלות אוזניים ומצאתי את מברשת השיניים הוורודה. לא עשיתי מזה יותר מדי עניין, אבל אז המשכתי לחפש ומצאתי עוד מוצרי נשים".

כשהיא החליטה לבסוף להתעמת עם בן זוגה על הממצאים, הוא אמר לה שכל המוצרים שלו – כולל תכשירי השיער. למרות זאת, הראיה הקשה ביותר נמצאה מאוחר יותר. "מצאתי שיערות של אישה על השטיח. זה היה שיער ארוך, חלק ושחור. שלי חום ולא חלק. בשלב הזה הוא כבר הודה באשמה ואפילו ציין שהיא בהיריון בחודש שלישי".

היא המשיכה: "אני לא יודעת איזה עוד אפשרות יש לי חוץ מאשר לעזוב אותו. אני די המומה. אנחנו ביחד כמעט שנה והוא היה כמו אב חורג לילדים שלי והם מאוד נקשרו אליו. מצד שני, אני לא מבינה מה הוא חשב לעצמו. דיברנו על זה שאני אעבור לגור איתו ופתאום הוא אומר לי שישי לו מישהי מהצד בחודש שלישי – איך אני לא אשתגע?".