דייט של אישה צעירה מארה"ב קיבל תפנית מכוערת במיוחד אחרי שקיבלה מהבחור איתו יצאה הודעה מפתיעה שלא הייתה אמורה להגיע אליה.

קרסטן הוביס, הצעירה מהתקרית, התייחסה בטיק טוק לרגע המביך שבו הבינה מהדייט שלה שהוא חושב שהיא "מלאה" – והתגובה של הגולשים לא איחרה להגיע.

הוביס, אחות במקצועה, שיתפה צילום מסך של השיחה שלה עם הבחור האלמוני שדווקא מתחילה בצורה נורמטיבית למדי: הוא מודיע לה שהוא מגיע, היא מודיע לו שהיא רואה אותו – והכל, עד כאן, טוב ויפה.

אלא שזמן קצר לאחר מכן, הוביס קיבלה את ההודעה המפתיעה הבאה: "אני בדרך לשם. היא גדולה יותר ממה שחשבתי, אבל המשפחה שלה מפוצצת בכסף". מאוחר יותר, הוביס חשפה שגילתה את ההודעה המכוערת הזאת, שהגיעה אליה כאמור בטעות, רק בסיום הדייט כשהשניים ישבו יחד במכוניתו של הבחור.

@kersten.hovis

reality of dating in 2020 ##greenscreen ##GreenScreenScan

♬ original sound - Rachel Wilson

"שאלתי אותו אם ההודעה הזאת הייתה אמורה להגיע לחבר שלו", סיפרה הוביס. "הוא התקפל ממבוכה ואמר לי 'כן'. באותו רגע ביקשתי ממנו להסתובב ולהחזיר אותי הביתה". לטענתה, הנסיעה חזרה לביתה הייתה שקטה ומאוד מביכה – ואנחנו לגמרי כולים להבין למה.

מאז שהעלתה את הסרטון לחשבון הטיק טוק שלה, הוא נצפה יותר מ-3.8 מיליון פעמים ברשת החברתית, קיבל למעלה מחצי מיליון לייקים וקרוב ל-5,000 תגובות מהגולשים.

"תודה לאל שגילית שהוא אידיוט מיד ולא מאוחר יותר", הגיב אחד המשתמשים, וגולש אחר כתב שאלוהים כנראה שומר עליה, בזמן שמשתמש נוסף הגיב: "אני בטוח שהחיים שלו עברו לו מול העיניים ברגע שאמרת לו שקיבלת את ההודעה". בינתיים, גולשים אחרים ממש זעמו על התקרית.

"הדבר הזה ממש מעצבן אותי", כתב אחד הגולשים. "העובדה שהתמודדת עם זה בצורה כל כך אלגנטית רק מראה את הרמה שלך. את תמצאי מישהו טוב יותר".