"ראיתי שכולן שיתפו איזה מתנות הן הביאו לבני זוגן לוולנטיינס, אז חשבתי שאני אראה גם את המתנה שלי": משתמשת טיק טוק הטריפה את הגולשים ברשת בסוף השבוע האחרון עם המחווה השנויה במחלוקת שלה לבן זוגה ביום האהבה.

בסרטון שכבר הפך למגה וויראלי, סיפרה הצעירה איך הכינה לבן זוגה מעמד מיוחד ובו שילבה תמונות של נשים אחרות. מה זה אומר? בבקשה: "הכנתי לו את הקופסא הקטנה והחמודה הזו ומילאתי אותה בתמונות של בנות שהוא עשה לייק לתמונות שלהן באינסטגרם", סיפרה הצעירה והוסיפה, "אני מקווה שהוא יאהב את זה".

הסרטון, שכאמור עלה רק אתמול לרשת החברתית, בשיאו של יום האוהבים הבינלאומי, נצפה כבר קרוב ל-14 מיליון פעמים וקיבל יותר מ-43 אלף תגובות. היסטריה? חד משמעית.

@gr93la

What did you gets get your man for Valentine’s Day ? ##fyp ##valentinesday ##messytiktok ##couplegoals ##crazy ##fypシ

♬ Bust Your Windows - Glee Cast

"אנחנו רק בפברואר 2021 ואני חושבת שכבר אפשר לתת לך את פרס האישה הטובה ביותר של השנה", כתבה אחת הגולשות כתגובה לפוסט, וגולש אחר התייחס למחווה וכתב: "אם הוא אהב את התמונות, הוא כנראה ימות על המתנה שלה", בזמן שגולש אחר הגיב בהומור גם הוא לסרטון וכתב: "ובכן, אני כנראה אצטרך קופסא גדולה יותר".

בזמן שרבים השתעשעו מהרעיון, אחרים דווקא לא ממש, והיו כאלו שחשבו אפילו שמדובר בהתנהגות קטנונית: "בתיאור הסרטון צריך להיות כתוב: 'איך להראות שאת קטנונית מבלי להגיד שאת קטנונית'", כתב אחד הגולשים, בזמן שמשתמש אחר כתב שהסרטון גורם לו להרגיש טוב עם זה שהוא פנוי.

@gr93la

I have a sense of humor with my man!  I don’t know about y’all but I thought this was the perfect gift He loved it ##gorgeousgirls ##fyp ##joke

♬ original sound - Gloria

בעקבות הוויראליות של הסרטון, המשתמשת פרסמה סרטון המשך לפוסט ובו תגובת בן זוגה למתנה שלה – שדווקא אהב את המחווה: "לי ולגבר שלי יש חוש הומור. לא יודעת מה אתכם, אבל אני חשבתי שזאת מתנה מושלמת וגם הוא. הוא ממש אהב אותה".