הקורונה הביאה איתה לא מעט הפתעות לא צפויות, בערך כמו הווירוס עצמו, מה שגרם לנו לתהות כיצד התקופה הזו משפיעה על הרגלי קיום יחסי המין של כולנו - גם במובני איכות, וגם, כמובן, במובני כמות.

 סקר חדש שנערך בקרב מאות נשים ישראליות בגילאי 18-65, ובחן את הרגלי קיום יחסי המין של אותן נשים מאז תחילת משבר הקורונה, ובוצע על ידי חברת כצט, המשווקת את גלולת החירום "אלה", מצא כי כ-29% מהנשים שהשתתפו בסקר לא קיימו יחסי מין בכלל בחודשי הסגר הראשון.

כמובן שמדובר בנתון מדאיג ביותר שאנחנו מאוד מקווים שלא יגדל גם הוא בקצב אקספוננציאלי, ובעקבותיו החלטנו להירתם למען המשך קיום האנושות ולהביא לכם את כללי הברזל שיעוררו ויענגו את הנשים שלכם. אתם יודעים, אם לא יועיל - זה בטוח לא יזיק.

אז הנה 8 כללי זהב להצתת החשק המיני, עינוג ופינוק האישה שלצדכם 

 1. תשקיע זמן: האורגזמה מתרחשת במוח, ואם הראש טרוד בפחדים וחששות, הוא לא פנוי לעוררות מינית. אני מאוד ממליצה למצוא זמן בילוי יחד, וכדאי שתקחו לכם 10 דקות בהן שהניידים והטלוויזיה סגורים. תתבוננו בעיניים זה של זו ותשוחחו כמה דקות שיחה אוהבת ופתוחה על הפחדים והחששות שאתם חווים בתקופה הזו. כששני בני זוג פותחים את הלב, המיניות נפתחת מעצמה. 

 2. מרחב אירוטי: חשוב שתיצור בבית שלכם מרחב של עונג ואהבה שמנותק מהיום יום שלכם. נגיד אם החלטתם שמדובר בחדר השינה - תוציאו ממנו את הטלוויזיה, בלי צלחות מזון או שתיה, בלי ערמות של בגדים או נעליים מצחינות וגם בלי צעצועים של הילדים. מה כן? וילונות ומצעים בצבעים חמים, מנורות שידה עם אור רך ונעים, נרות רומנטיים בריח מעורר מינית (פטצ'ולי יעשה את העבודה) ותמונות אוהבות שלכם על הקיר. צרו יחד מקדש אהבה מנותק מלחצי היומיום.

 3. תחזר! ביום יום יש לך תפקידים כמו אבא, בן זוג, חבר, עובד, מסדר ומנקה. כל תפקיד כזה אינו קשור בשום צורה לתשוקה שלכם. לכן חשוב שתדאג במהלך היום להיות גם המאהב שלה; תחזר אחריה במילים, בתמונות, במתנות, במחוות של אהבה, בפרגון ובמחמאות. מיניות היא לא רק כשאתם מגיעים ב 22:00 בלילה למיטה. מאהב אמיתי מחזר אחרי בת הזוג שלו גם במהלך היום ולא נזכר בה רק "כשבא לו" סקס.

 4. טיימינג: סקס לא עושים באמצע הלילה, ומשום מה זוגות רבים משאירים את יחסי המין כמימה אחרונה  ואז ככה הוא גם נראה; עייף, מכני, משעמם וקצר. מי בכלל רוצה סקס כשהוא נראה ומרגיש ככה? תקדימו את מעשה האהבה שלכם לשעה מוקדמת יותר.

  אורגזמה (צילום: shutterstock | Rain of joy)
  זה הכל בידיים שלך. ככה פשוט | צילום: shutterstock | Rain of joy


 5. "זמן אמא ואבא" : יש לכם ילדים קטנים או בני נוער? זה הזמן לשתף אותם שגם לכם יש זמן בילוי יחד בשקט בחדר מבלי שזה יכלול אותם. כן, כן, ממש ככה. בזמן שאתם יחד הדלת סגורה ואף אחד לא מפריע לכם, ומי שרוצה לומד לדפוק בדלת. מותר לכם שיהיה לכם שקט ושתהיו לבד. אתם מלמדים אותם לכבד אתכם ואת המרחב הזוגי שלכם כהורים. אתם לא חייבים לקיים יחסי מין כל הזמן אלא לייצר זמן שהוא שלכם ועבורכם.

 6. גבר, שפר את התפקוד המיני שלך: נשים רבות מתלוננות שבן הזוג פשוט לא מחזיק מעמד וגומר תוך דקה מתחילת החדירה. הן לא מסופקת ולא מעונגות, ויורד להן החשק למין שהוא ממוקד שפיכה של הגבר - לכן חשוב שתדע שניתן לשלוט בשפיכה. לגמרי ניתן ללמוד ולתרגל זאת.

 7. לא הכול סובב סביבך: סקס זה לא רק שני סיבובים על הפיטמה, חדירה, גמירה ונחירה. סקס זה עולם שלם של יצר, יצירתיות, חושניות ועונג. מיניות שמבוסס אך ורק על איך להגיע לאורגזמות היא מיניות שנשים רבות מתקשות להיות בה. נשים מרגישות כשאתה ממוקד רק בעצמך, וזה מעייף אותנו. הגיע הזמן לחקור, ללמוד ולהיות סקרן לגבי מיניות האישה. להבין שיש לה יכולת לחוות 7 אורגזמות שונות ומגוונות ולחוות שפיכה נשית. כן, כן גם נשים שופכות.

 8. תרגש אותה, תחדש לה, תפתיע אותה: הרבה נשים שאיבדו חשק למין ותשוקה לבן הזוג מספרות שהסקס לגמרי משעמם והגבר שלהן צפוי מראש. קח אחריות על המרחב המיני שלכם. תלמד לגוון ולהפתיע אותה: בפנטזיות חדשות, בצעצועים חדשים, בתנוחות חדשות, בחוויות חושניות כמו עיסוי טנטרי או משחק מקדים עם חום וקור או משחקי שליטה קינקיים.

>> לימור בנדל היא מטפלת זוגית ומינית, מומחית ביצירת חשק מיני ותשוקה, ולאורך שנים מלווה גברים ונשים לחוות עונג מיני ויצירת אירוטיקה בקשר. בנוסף היא גם מנהלת את קבוצות הפייסבוק מתעוררות מחדש ו- גברים מתעוררים מחדש