משתמשת טיק טוק פרסמה לאחרונה את הבדיחה השנויה במחלוקת של בן זוגה לקראת חג המולד – ומסתמן שהיא והוא היו פחות או יותר היחידים שחשבו שמדובר בבדיחה מצחיקה.

האחראית על פרסום הסרטון, גולשת בשם האנה לאק, פרסמה את הווידאו הקצר יומיים לפני החג, ובו אפשר לראות את בן זוגה כורע ברך עם קופסת תכשיטים בידו כשהכוונה שלו ברורה לחלוטין.

"אני אוהב אותך כל כך, חלפו 6 שנים", נשמע בן זוגה של לאר אומר לה בזמן שהיא פורצת בבכי". האם בבקשה... תקבלי את העגילים האלה?". בשלב הזה הוא פותח את הקופסא רק כדי לחשוף שאין בפנים טבעת אירוסין אלה שני עגילים, וברקע אפשר לשמוע את אחת מחברותיה אומרת: "ידעתי".

@hannnluck

##abc ##fyp ##HolidayTreats ##waittilltheend ##lastchristmas ##123 ##itsfunny

♬ Rocket Man - Taron Egerton

הסרטון החמוד והמטופש הזה הפך די מהר לוויראלי עם יותר מ-1.3 מיליון צפיות ו-154 אלף לייקים, והפוסט עצמו גרף יותר מ-3,000 תגובות – חלק ניכר מהן מגולשים וגולשות שלא ממש התחברו למתיחה הביזארית.

"אני כנראה הייתי פשוט זורקת אותו", כתבה אחת המשתמשות. "כלומר, זה היה מצחיק אם הוא היה עושה את זה אחרי שהם יוצאים חצי שנה. אני מניחה שאחרי 6 שנים ביחד היא מצפה ממך כבר להציע לה נישואין. זה די אכזרי".

משתמש אחר כתב שהבדיחה "מאוד לא במקום" והוסיף: "6 שנים יחד? אחי, תתקדם או תחתוך. לא מתאים". כמובן שהאנה לא נשארה אדישה לתגובות, ופרסמה מאוחר יותר סרטון נוסף בו היא הדגישה כי היא ובן זוגה נוהגים למתוח אחד את השנייה בלי סוף. אוקיי, טוב לדעת.