צעיר אמריקאי ריסק לאחרונה את הגולשים ברשת אחרי שחשף את המסר המופלא שהשאיר לזוגתו בחדר השירותים שלהם באמצעות דפי נייר הטואלט.

בסרטון שפורסם בחשבון הטיק טוק של המשתמש Beermandan, אפשר לראות את ההודעה שכתב הצעיר לחברה שלו על גליל הנייר – ובה הוא מבקש ממנה להביא לו משקה כשהיא מסיימת את ענייניה.

בסרטון, שהפך כמובן לוויראלי, רואים היטב את המסר שבחר הצעיר להעביר לזוגתו: "מאדי, כשאת מסיימת... תביאי לי בירה. תודה", כתב שם, ובתחתית הפריים הוא הוסיף: "משאיר למתוקה שלי מכתבי אהבה שתראה אחרי שתסיים את יום העבודה שלה".

@beermandan1207

Leaving love notes for bae❤️ ##fyp

♬ Promise to Love Her - Blane Howard

הפוסט, שעלה תחת הכותרת "משאיר מכתבי אהבה למתוקה שלי", נצפה כבר יותר מ-1.6 מיליון פעמים ברשת החברתית, וקיבל קרוב ל-64 אלף לייקים ומאות תגובות – חלקן מגולשים משועשעים וחלק מכאלו שפחות אהבו את הבדיחה.

"אוקיי, זה ממש מצחיק", כתב אחד הגולשים. "הוא אפילו כתב לה תודה בסוף, אז אני מקווה שהיא נענתה לבקשה שלו". גולש אחר טען שניכר כמה הוא השקיע בהודעה והוסיף: "נראה לי השקעת כל כך הרבה זמן בסיםר הזה, שהיית יכול להביא בירה בעצמך", אז Beermandan התייחס להודעה בעצמו והגיב: "אתה צודק במאה אחוז".

גולש נוסף התרשם מאוד מהפוסט ותהה איך הבחור הצליח לגלגל את הנייר בחזרה יפה כל כך, בזמן שאחר כתב שזה סתם בזבוז של נייר. Beermandan הגיב שוב וכתב: "חברים, אל דאגה. אף נייר לא נזרק לשווא. השתמשנו בכל הגליל למרות הצבע האדום".