סובלים מבן או בת זוג שלא מפסיקים לנחור בלילות? ובכן, ייתכן שבחור אחד מבריטניה עלה על הדרך האולטימטיבית להפסיק את המטרד הלילי ממנו סובלים לא מעט אנשים שחיים בזוגיות – וזה כנראה אחד הדברים הכי הזויים ששמעתם עד היום.

שרני ברייט פני, בת ה-19 מצפון אנגליה, שיתפה עם חבריה בפייסבוק איך גילתה שבן זוגה "מפסיק את הנחירות שלה במהלך הלילה" באמצעות מהלך אחד יוצא דופן.

באחד הימים בהם הבריטית הצעירה ישנה אצל חברתה, השתיים עלו לשיחת מסנג'ר עם בן זוגה של פני, וכשהנושא עלה בשיחה אחרי שחברתה שאלה את בן הזוג מה הוא עושה עם הנחירות הבלתי נסבלות שלה, הצעיר הבריטי ענה בלי להסס: "אני פשוט מלקק לה את הפנים".

"כן, שמעתן נכון, אני מלקק לה את הפנים בשביל להשתיק אותה", אמר להן ג'ייסון, בן זוגה של פני. "זו באמת הדרך היחידה לגרום לה לעצור", הוא צחק, ולאחר מכן הודה שבמהלך הלילה "לפנים שלה יש קצת טעם של כריות". עכשיו קחו לכם כמה רגעים לעכל את מה שקראתם פה.

הפוסט של פני הפך מהר מאוד לוויראלי עם אלפי לייקים ומאות שיתופים, דבר שהביא אליה גם כמה כתבים מקומיים שרצו לברר את הסיפור המלא מאחורי הפוסט הוויראלי. "לא היה לי מושג שזה מה שהוא עושה וככה הוא מפסיק את הנחירות שלי", סיפרה פני, "היו פעמים שהייתי מתעוררת עם פנים רטובות, אבל הייתי בטוחה שמדובר בהפרשות ליליות. באמת שלא חשדתי בשום דבר".

ג'ייסון, בן ה-22, שמגדיר את עצמו כ"אדם שקשה לו מאוד להירדם בלילות", סיפר שהנחירות של זוגתו הפריעו למנוחתו כבר בלילות הראשונים בהם החלו לישון יחד. "הנחירות שלה הן סוג של נהמה עמוקה כזאת", הוא סיפר. "הייתי נחוש למצוא פתרון בשביל לחזור לישון בשקט".

"ניסיתי הכל, לחבק אותה, לסובב אותה, לנשוף לה בפרצוף, אבל כלום לא עזר", סיפר הצעיר הבריטי, "בשלב מסוים, פשוט ליקקתי אותה מתוך תסכול וזה עבד. זה מצחיק כי זה נשמע מטומטם - אבל אני מאוד מרוצה מהשינה שלי מאז שלמדתי את הטריק הזה".