רבים מכם בוודאי יעידו שחשוב לשמור על קשר טוב עם ההורים של בת הזוג שלכם שלכם - ולמרות זאת, צעיר גולש טיקטוק העיד לאחרונה שזוגתו שמרה כנראה על "קשר טוב מדי" עם אביו, ובסופו של דבר התבררה להיות המאהבת הסודית שלו.

הצעיר, שפרטיו כמובן לא פורסמו, סיפר שהוא חשב שחברתו לשעבר היא "האחת" עבורו ואפילו תכנן להציע לה נישואים. לכן, רק תארו לעצמכם את ההלם שחטף כשגילה שזוגתו שכבה עם אביו בזמן שכולם בילו יחד בחופשה משפחתית.

בתיאור הפוסט בטיקטוק כתב הצעיר: "חשבתי שאני וחברה שלי נתחתן בגלל שההורים שלי אהבו אותה והיא באה איתנו לכל מקום.אלא שאז גיליתי שהיא שכבה עם אבא שלי בחופשה וגם נכנסה להיריון".

הפוסט שלו הפך בזריזות לוויראלי עם יותר מ-6 מיליון צפיות ואלפי תגובות – רובן מגולשים שדרשו מהמשתמש קצת יותר רקע לסיפור הביזארי, אז הוא הוסיף וסיפר בסרטון אחר שהוא כבר הספיק לסלוח לאביו על הכל - אבל הוא וחברתו כבר מזמן לא ביחד.

"אני בסדר גמור עם אבא שלי. זה קרה לפני המון זמן", סיפר הצעיר. "היום אני כבר משתעשע עם המחשבה על מה שקרה - אבל זהו, זה שייך לעבר. עילנו את כל הפרשה והמשכנו הלאה".

"אני מניח שההורים שלך ממש אהבו אותה", כתב לו אחד הגולשים. "כלומר, ממש ממש אהבו אותה", וגולש אחר התלוצץ שחברתו הפכה מהר מאוד מבת הזוג שלו לאם החורגת שלו, בזמן שגולש אחר לא הבין איך הוא יכול לצחוק על מה שקרה. "אני מסרב להאמין לסיפור הזה", הוסיף המגיב האחרון. "אם זה אמיתי - אז זה ממש טראומתי".