חתונה שגרתית בסין הסתבכה לאחרונה אחרי שהחתן חשף אירוע מביך מעברה של ארוסתו מול כל האורחים וגרם למבוכה ומהומה רגשית לא פשוטה.

בסרטון הביזארי שצולם על ידי אחד האורחים באירוע נראה הזוג הטרי צועד יחד אל הבמה המרכזית באולם האירועים – כשלפתע הסרטון המביך מעברה של הכלה מתחיל להתנגן על המסך מאחוריהם.

מיותר כנראה לציין שהתקרית עוררה מהומה באולם האירועים, ועדי ראייה מספרים שניתן היה לשמוע את החתן צועק על הכלה "מה חשבת? שלא ידעתי מזה?", רגע לפני שזו זרקה עליו בזעם את זר הכלולות.

גורמים המעורים בפרטי התקרית מספרים כי הגבר שצולם בסרטון המדובר בסצינה אינטימית עם הכלה הוא לא אחר מבן משפחה שלה, ולמעש, מדובר ככל הנראה בבעלה של אחותה ההריונית. כמה דרמה.

התיעוד מתוך החתונה הפך כמובן מהר מאוד לוויראלי ברשתות החברתיות בסין שם עשרות אלפי גולשים הגיבו בהמוניהם, למרות שלא מעט אנשים טענו שמדובר בסרטון מזויף.

חלק מהגולשים הצביעו על כל מיני אלמנטים בתקרית שנראו להם חשודים כמו לדוגמה שבסרטון המביך ניתן לראות את הלוגו של הרשת החברתית Aubergine Video – משמע שהקליפ עלה לשם בניגוד לתנאי השימוש של האתר.

חתונה בסין
תקריב של הרגע המפליל | צילום: Disclosed News, youtube

בנוסף, כתב רכילות מקומי המוכר בשם "מיסטר זהא" הגדיר את הקליפ בתור "תרגיל יח"צ זדוני", אך האם המקרה הזה עד כדי כך תלוש מהמציאות? אנחנו מרשים לעצמנו להאמין שלא.

עוקבינו האדוקים בוודאי יודעים שזו לא הפעם הראשונה בה אנחנו מדווחים על מקרים מסוג זה, ולאחרונה פרסמנו כאן במדור מקרה דומה שהתרחש באירלנד ובו הבעל חשף כיצד זוגתו בגדה בו עם 8 גברים בזמן שהיו מאורסים