זהו סיפורם של בני הזוג תושבי צפון הארץ שנישאו לפני כשלוש שנים. הבעל משרת ביחידה סודית ומסווגת בצה"ל והוא בשנות ה-40 לחייו. אשתו, שצעירה ממנו ב-15 שנה , עובדת גם היא במוסד ביטחוני מסווג.

הגבר נחשב לקצין מצטיין שזכה להערכה רבה ממפקדיו על פעילותו בסיכול פיגועים שונים בעשור האחרון, ולפני כחצי שנה החל לעבוד מסביב לשעון במסגרת פרויקט בטחוני חשוב, והיה מגיע הביתה בעיקר בסופי שבוע ולעיתים נדירות גם במהלכו.

מהר מאוד החלה האישה לנצל את העובדה שבעלה אינו נוכח, ופצחה ברומן סוער עם הבוס שלה, גבר נשוי ואב לילדים. השניים נסעו יחד לצימרים במסווה של עבודת מודיעין ותחקירים, טיילו באתרי טבע, אכלו במסעדות יוקרה והתנהלו כמו זוג נשוי לכל דבר ועניין.

וכך, האישה אפתה לבוס ולמאהב שלה עוגיות, הביאה לו אוכל למקום העבודה, ואף קנתה לו מתנות ליום ההולדת - זאת בזמן שכאמור בעלה נותר בבסיס הסגור ולא ידע דבר וחצי דבר על הבגידה

בסופי שבוע, כשהיא ובעלה היו נפגשים, האישה נהגה להטיח בו שהסקס שלהם משעמם ולא יצירתי, ואחרי שבועיים של ריבים והאשמות - החל הבעל לחשוד שאשתו בוגדת בו ושכר חוקר פרטי שיעקוב אחריה.

במהלך חקירתו גילה החוקר הפרטי שאשתו של הקצין נהגה לשקר לו כאשר טענה שהיא עובדת משמרות רבות בגלל אירועים ביטחוניים - כשבפועל כאמור בילתה בצימר ובבתי מלון עם הבוס שלה. בהמשך גילה החוקר בנוסף  כי אשתו של הקצין תכננה להינשא לבוס הנשוי שלה, שהבטיח לה שיעזוב את אשתו למענה, ולהשתלט על הנכסים של בעלה.

האישה הבטיחה לבוס המאהב שלה כי בעוד כשנה היא ובעלה יסיימו את בניית הווילה שלהם שתהיה שווה כמה מיליוני שקלים, ומחציתה תהיה שייכת לה, ורק לאחר מכן תוכל לפתוח בהליכי גירושים ולתבוע ממנו גם את מחצית מכספי הפנסיה וקרנות ההשתלמות והגמל שצבר.

בנוסף, החוקר הפרטי שיגר חוקרת פרטית ממשרדו שדובבה את האישה להודות בתכנית שרקמה נגד בעלה, וכעבור חודש של חקירה מעמיקה, נפגש החוקר הפרטי עם הבעל והציג בפניו את הסרטונים והתמונות בהן נראית אשתו מבלה עם הבוס שלה, כולל מגע פיזי בין השניים שלא השתמע לשני פנים.

הבעל עימת את אשתו עם הממצאים הקשים, והאישה, שנשארה בהלם, פרצה בבכי וטענה שמדובר באי הבנה ושהיא לא מנהלת רומן עם הבוס שלה. הגבר כמובן לא השתכנע, החליט להתגרש מאשתו, והגיש תביעת גירושים לבית הדין הרבני, שלאחרונה כפה על האישה לתת גט לבעלה.