"אם מצאת את עצמך בפרנד זון, אז יש רק פתרון אחד למצב כזה": אושיית רשת פרסם לאחרונה סרטון בחשבון הטיקטוק שלו שבו חשף את הסוד שלו לצאת מה"פרנד זון" (כלומר, Friend Zone או אזור הידידות). שון גלנוס, יועץ זוגיות ו"מאמן אהבה", טען שהפתרון פשוט מאוד: להציע למושא האהבה שלכם לצאת לדייט – זה הכל.

פרנד זון זה ביטוי לועזי שנועד לתאר מצב שבו אדם כלשהו הפך לידיד על ידי מושא האהבה שלו וכתוצאה מכך, הרס את כל הסיכויים שלו להפוך לפרטנר. למרות זאת, גלנוס מסביר שהקונספט הזה לא באמת קיים במציאות ובפועל, הוא בעצם מבטא את החשש של אדם כלשהו מדחייה.

"אני בכלל לא מאמין בקיומו של הפרנד זון, אבל אם אתם רוצים לצאת ממנו אז כל מה שצריך לעשות זה דבר אחד והוא נקרא 'להציע לצאת לדייט'", סיפר. "הפרנד זון הוא מקום מומצא לחלוטין שנוח לכם להיות בו כי אתם לא רוצים לומר למישהו אחר שהוא מוצא חן בעיניכם".

@thelovedrive

It doesn't exist and your can't change my mind. ##friendzone ##friendzoned ##dating ##datingadvice ##thelovedrive

♬ original sound - Shaun Galanos | Love Coach

View this post on Instagram

A post shared by Shaun Galanos | Love Coach (@thelovedrive)

גלנוס מוסיף שהחשש מדחייה מוכר, מובן ונורמלי. למרות זאת, הוא מדגיש שאם לא תביעו עניין במושא האהבה שלכם אז לעולם לא תתקדמו במערכת היחסים. הוא ממשיך: "אתם חוששים שהיא תגיד שאתם לא מוצאים חן בעיניה ואתם חוששים מדחייה, מובן לחלוטין. למרות זאת, אל תאשימו מישהי בזה שהיא שמה אתכם ב'פרנד זון' בגלל שלא אמרת לה שאתם בקטע".

גלנוס הוסיף שגם אם היא דחתה אתכם, זה לא אומר שאתם בפרנד זון אלא רק שהיא לא מעוניינת – שזה גם בסדר. "גם אתם לפעמים לא רוצים מישהי אחרת וזה בסדר", הוא ממשיך. "אולי אתם באמת נועדתם סתם להיות ידידים. אני לא יודע. מה שבטוח, לעולם לא תדעו אם לא תעשו משהו לגבי זה".