משתמשת טיק טוק חשפה לאחרונהכיצד בן זוגה הביעה כוונה לבגוד בה אחרי שחברתה טמנה לו "מלכודת דבש" פשוטה באינסטגרם.

לוטי פסקו, תושבת בריטניה, שיתפה ברשת החברתית שורה של צילומי מסך מאותה שיחה מפלילה שבעקבותיה היא כמובן נפרדה מבן זוגה ואז גם השפילה אותו ברשת.

בשיחה עם כלי התקשורת בבריטניה, הסבירה פסקו איך חברתה פנתה אל בן זוגה אחרי שפתחה פרופיל אינסטגרם פיקטיבי, התחזתה לאישה אחרת - ולתדהמתה הוא ענה לה (ולא לעניין) תוך דקות ספורות.

"אחרי שהם התחילו לדבר, הוא פתח פרופיל סנאפצ'אט חדש ושלח לה כל מיני הודעות גסות ודוחות", סיפרה פסקו. "בשלב מסוים הוא כתב שהדבר היחיד שעוצר מבעדו להיפגש איתה זו העובדה שהיא גרה רחוק – ולא העובדה שהוא נמצא איתי בזוגיות".

אלא שמפגש כאמור לא היה שם, אחרי שחברתה של פסקו שלחה לה צילום מסך מהשיחה ביניהם. "זה נגמר בינינו – אני הולכת להרוג אותו", כתבה פסקו לחברתה. "אני עוזבת אותו ואני לא מתכוונת להיות מטומטמת עוד פעם".

בהמשך הוסיפה הצעירה הבריטית שהיא ובן זוגה נמצאים כבר שנה בזוגיות, במהלכה הוא בגד בה כבר פעמיים, ואז גם סיפרה איך הוא הגיב כשחשפה בפניו שהיא יודעת שהוא כמעט ובגד בה שוב. "הוא פרץ בבכי כשאמרתי לו שאני יודעת הכל, ואז גם גיליתי שהיה לו פרופיל טינדר במשך כל הזמן שלנו ביחד. זאת הייתה שנה שלמה של שקר - זה בלתי נתפס".

אחרי שפסקו העלתה את תיעוד האירוע לחשבון הטיק טוק הפרטי שלה, רבים מחבריה מיהרו להגיב לסרטון: "אני שמח לראות שסיימת את הסיפור הזה ושאת במצב הרבה יותר טוב עכשיו", כתב אחד הגולשיםף, וגולשת אחרת הסכימה והוסיפה: "מצטערת שזה קרה לך - יש גברים שהם פשוט כלבים".