לפני כמה שבועות נחשפה פרשה עסיסית באחת מחברות ההיי-טק הפועלות בישראל, במסגרתה נהגו העובדים לצאת לחופשות בשלל מקומות אקזוטיים בחו"ל לפני פרוץ משבר הקורונה, ולערוך במהלכן מסיבות מין בין העובדים.

עם חשיפת הפרשה, התברר שעובדים בכירים באותה חברה ממרכז הארץ נהגו לארגן את חגיגות המין בהסכמת כל העובדים שטסו לאותם טיולים משותפים, ואחרי סגירת השמיים עם פרוץ המשבר הבריאותי העולמי, מסיבות המין בחו"ל אמנם נפסקו, אבל מתברר שכמה מנשות עובדים שהתלהבו מהעניין החליטו להחיות את היוזמה מחדש אבל רק בצד החברתי.

"החלטתי לארגן שלושה ימים של כיף לאותם עובדים בכירים שהיו איתנו בחו"ל. מפגש חברתי במלון יוקרתי במרכז הארץ", הסבירה האישה שארגנה את המפגש המחודש בארץ, ולטענתה היא קיבלה את הסכמת כל הזוגות המשתתפים, 11 במספר, והזמינה את חדרי המלון למפגש החברתי.

אלא שאז, בן זוגה של המארגנת, שמשמש כבכיר בחברה, הטיל וטו על הרעיון, והודיע לאשתו שהוא לא מצטרף למפגש המתוכנן ואם היא רוצה שתלך לבדה. "אשתי שוב רוצה לארגן מסיבות מין כמו בחו"ל, ואני לא רוצה להיות חלק מזה. אם היא מתעקשת כל כך, סימן שיש לה עניין מסוים במי מהעובדים, ואם היא רוצה לנסוע לבדה ותעשה שם את מה שנהגנו לעשות - מבחינתי זו בגידה", טען הבעל.

האישה זעמה על החלטתו של בעלה, ולמרות שהסבירה לו שמדובר במפגש חברתי נטו והוא המשיך בהתנגדותו, אמרה לו שהיא מתעקשת לקיים את המפגש על אפו וחמתו. "אם אשתי תלך לבד למפגש עם חברי לעבודה שאיתם  בילינו בחגיגות הסקס בחו"ל - אנחנו ניפגש ברבנות. זה קו אדום מבחינתי", הזהיר הגבר.

מנגד, האישה שמיוצגת על ידי עו"ד שרין סולן, לא הסכימה לוותר, וטענה שהפעם לא מדובר במסיבות מין, אלא במפגש חברתי בלבד.

בהמשך התברר שבני הזוג עלו על עץ גבוה מדי, וחוששים למעשה להתגרש בשלב זה, ופוחדים שאם סיפור האורגיות ייחשף בפני דייני בית הדין הרבני הם עלולים לקבוע שהם אסורים זה לזה, מה שהוביל את האישה לפנות לבית המשפט לענייני משפחה באמצעות עו"ד סולן בניסיון לגשר בינה לבין בעלה ולשקם את מערכת היחסים ביניהם.

"איתו זו לא בגידה ובלעדיו זו בגידה?", תהתה האישה, "עשינו דברים מרתקים יחד באותן חגיגות בחו"ל אבל בארץ זה יהיה שונה. מדובר במפגש חברתי נטו ואני לא מבינה את ההתנגדות".