ספק גדול אם אייל גולן האמין אי פעם שהלהיט הענק שלו "יפה לך להיות מאושרת" יחשוף רומן לוהט שהתנהל בין גבר נשוי למאהבת שלו ויהפוך בקלות למרכזה של דרמה משפטית.

זהו סיפורם של בני הזוג מצפון הארץ, שניהם בשנות ה-50 לחייהם, נשואים למעלה מ-20 שנה והורים לשלושה ילדים. הבעל הוא איש עסקים מצליח והאישה עוסקת בתחום החינוך.

בשלוש השנים האחרונות, כך על פי החשד, החל הגבר "לפזול לצדדים", וניהל רומן לוהט עם בחורה צעירה כבת 30 מתחת לאפה של אשתו. האישה, כאמור, לא ידעה דבר וחצי דבר על הרומן של בעלה - עד הרגע בו הכל נחשף והתפוצץ לה בפנים.

הדרמה החלה לפני כחמישה חודשים, אז ירד הגבר לפגישת עסקים באילת כשהוא מצרף אליו את המאהבת שלו. בעיצומו של הנופש העסקי/זוגי, התראיין הגבר לתחנת רדיו מקומית, ולקראת סיום הראיון ביקש להקדיש את השיר המוכר של אייל גולן למאהבת שלו.

המאהבת הצעירה התרגשה מהמחווה עד דמעות, ואחרי שנרגעה ממהתלהבות שכבשה אותה, היא לא התאפקה והחליטה לספר על כך לחברותיה, ואחת החברות התרגשה גם היא והחליטה להעלות פוסט באינסטגרם על האירוע המרגש ופרגנה לחברתה על מערכת היחסים שלה.

אלא שמתברר שבדרך לא דרך, המידע על הפוסט וההקדשה הגיע לאשתו של הגבר הבוגד, ולפני כחודש, רגע לפני סיום סגר הקורונה, האישה החליטה לחשוף את מה שגילתה בפני בעלה ולא חיכתה להסברים או תירוצים.

באמצעות עו"ד שרין סולן, פנתה האישה לבית המשפט לענייני משפחה וביקשה להוציא צו הרחקה לבעלה מהבית המשותף שלהם, ותבעה מחצית מהרכוש המשותף כמו גם את חיובו בדמי מזונות בגובה של עשרות אלפי שקלים שכן לדבריה "היא התרגלה לרמת חיים גבוהה".

"בעלי ניהל רומן עם בחורה בגיל של בתנו הבכורה. הוא מכחיש שהרומן נמשך שלוש שנים וטוען שמדובר במעידה חד פעמית. הוא סיפר לי סיפורים על נסיעות עסקיות אבל למעשה הוא בילה עם המאהבת הצעירה שלו ובזבז עליה עשרות אלפי שקלים", ציינה האישה.

בית המשפט צפוי לדון בקרוב בבקשת האישה להרחיק את בעלה מהבית, כמו גם לדון בנושא חלוקת הרכוש המשותף שלהם שנאמד בכמה מיליוני שקלים ובדמי המזונות שהוא ישלם לה.