מתרחצים בחוף הים של מלגה שבספרד זכו לאחרונה לצפות במחזה יוצא דופן אחרי הצעת נישואין שאפתנית במיוחד. הכל התחיל אחרי שכמה מתרחצים פנו לקרול, קצינת משמר חופים שהייתה במשמרת באותו יום, ודיווחו לה על אדם חשוד שנוסע עם אופנוע ים בקרבת החוף המוכרז.

קרול לא בזבזה זמן וניגשה לקו החוף במטרה לסמן לנהג אופנוע הים להתרחק מאזור מאחר והוא מהווה סיכון לחייהם של המתרחצים, רק כדי לראות אותו שט לכיוונה יחד עם עוד אדם נוסף.

אחרי כמה שניות בהן המשיכה לסמן לרוכב האופנוע להתרחק מהאזור, היא זיהתה את האדם שהיו איתו בתור בן זוגה אנריקה. אחרי שהאחרון הגיע יחד עם אביו לקו החוף, הוא ירד מהכלי הממונע כשהוא לבוש בחליפה, כרע על ברכו ושלף את הטבעת מול הקצינה הנבוכה שהסכימה מיד.

ההצעה המרגשת תועדה על ידי כמה מהמתרחצים בחוף, עלתה לרשתות החברתיות והפכה לוויראלית, וזמן קצר לאחר מכן אנריקה עצמו התייחס לאירוע וסיפר שהוא תכנן אותה מראש במשך חודש שלם. "הכנתי הכל מבעוד מועד, מטבעת האירוסין, החליפה ועד לאופנוע הים. אף אחד לא ידע מזה למעט אבי. חברים שלי ידעו שאני צריך להיות בחוף הים באותה שעה אבל לא ידעו למה".

הארוס הטרי הוסיף מאז שמבחינתו "מקוריות חשובה יותר מכסף", ואכן יאמר לזכותו שההצעה הייתה מקורית מאוד -  וטוב שהוא בחר בדרך הזן ולא בחליט להיות מקורי מדי כמו במקרה של תושב בוסטון, שביים שוד מזוין בחנות כלבו בשביל להציע לזוגתו נישואים – או לחילופין הצעיר הרוסי שביים מעצר של שוטרים רעולי פנים רק כדי שהוא יוכל לשלוף את הטבעת. כך או כך - שיהיה במזל!