י', אישה חרדית כבת 30 מדרום הארץ שנקלעה למצוקה כלכלית קשה, החליטה לפני כשנה למכור לגבר שהכירה כמה חודשים לפני כן תמונות עירום שלה תמורת כמה מאות שקלים לתמונה.

האישה, שבאופן טבעי לא סיפרה על מעשיה לבעלה, גילתה כמה ימים לאחר ששלחה את התמונות לאותו גבר כי הוא סחר בהן עם גברים אחרים. "לפני כמה חודשים אותו גבר יצר איתי קשר ודרש ממני לשלוח לו עוד תמונות אינטימיות. הוא איים עליי שאם לא אשלח לו את התמונות הוא יספר על כך לבעלי. הוא סחט אותי, אז לא הייתה לי ברירה ושלחתי לו עוד תמונות", סיפרה י' לחוקרי המשטרה.

בשלב מסוים, כך לדבריה של י', היא התגרשה מבעלה לאחר שנישואיהם עלו שרטון, וזמן קצר לאחר מכן מכן ב' שוב יצר עימה קשר והמשיך לסחוט אותה. "לאחר שהתגרשתי מבעלי ב' יצר איתי קשר שוב ודרש שאשלח לו סרטונים אינטימיים, רק הפעם הייתה לו דרישה שבסרטונים יראו את הפנים שלי", שחזרה י' בעדותה במשטרה.

אחרי שהבינה שהסחיטה לא תיפסק, החליטה י' להודיע ל-ב' שהיא מעוניינת לנתק איתו כל מגע ודרשה ממנו שיניח לה לנפשה. "אלא שאז הוא הגיע אליי הביתה עם טאבלט שבתוכו הייתה תיקייה עם השם שלי ובה כל התמונות והסרטונים ששלחתי לו במשך תקופה. הוא רמז לי שאם לא אעשה מה שהוא מבקש הוא יפיץ את התמונות והסרטונים לכל דורש", סיפרה ' לחוקרים.

מעשי הסחיטה הובילו לבסוף להתדרדרות קשה במצבה הנפשי של י', עד שלבסוף כאמור היא החליטה לגשת לתחנת המשטרה על מנת להגיש תלונה נגד ב', וזמן קצר לאחר מכן הוא נעצר על ידי חוקרי המשטרה שנדהמו לגלות את דרך הפעולה שלו. 

על פי החשד, ב' נהג להתחזות לנשים שונות, ושלח את תמונות העירום של י' לגברים רבים וסחר בהן תמורת אלפי שקלים. בהמשך, הוא אף ביקש מאותם גברים שלא ידעו שהוא מתחזה לאישה לשלוח לו תמונות שלהם כשהם מצולמים בעירום - אבל אלו סירבו בכל תוקף לבקשתו.

ב' נחקר במשך כמה ימים וניסה להכחיש את כל החשדות נגדו בשלל טענות מופרכות, עד שלבסוף החליטה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום חמור לבית המשפט המחוזי בירושלים, וכן בקשה לעצור אותו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו לאור חומרת המעשים שביצע.